Novinky

Ousmane Dembélé po úspěšné operaci hodlá co nejdříve začít s rehabilitací a dnes večer se tak z Finska vrací do Barcelony. 

Deník Sport přišel se zprávou, že Dembélého start proti Getafe byl velký risk, neboť mladý Francouz cítil v poraněném místě nepohodlí už před 10 dny. Hlavní kouč Barcelony Ernesto Valverde však tuto souvislost odmítl: "Nemyslím si, že je potřeba nad těmito věcmi tolik spekulovat. Dembélé dosud neměl žádné svalové problémy, takže možná nemá takovou zkušenost s rozpoznáváním těch malých prvotních signálů. Ten pohyb, co pak udělal, byl pro hamstringy jeden z nejnáročnějších."

Ousmane Dembélé musel utkání proti Getafe ukončit velice brzy, a to kvůli svalovému zranění v zadní části levého stehna. Prvotní odhady deníku Sport hovoří o tom, že mladá barcelonská posila vynechá všechny čtyři nadcházející zápasy, po nichž bude následovat reprezentační přestávka. 

Barcelona bude letos pracovat s rekordním rozpočtem 897 milionů eur, což je 29procentní nárůst oproti minulé sezóně. Také Atlético navýšilo ten svůj o 29 procent, a to z loňských 266,1 milionů eur na současných 343 milionů eur. www.spanelskyfotbal.cz

Isco se na dnešní tiskové konferenci, která navazovala na jeho prodloužení smlouvy s Realem Madrid, musel vypořádat mj. s otázkou na zájem ze strany Barcelony. "Je pravda, že nějaké kontakty proběhly, ale vždy jsem měl jasno. Madrid je tým, který na mě vsadil, když jsem byl ještě v Málaze, a chci uspět tady," odpověděl španělský ofenzivní záložník.

Archiv novinek