Novinky

Basketbalista Tomáš Satoranský pohovořil o svém přestupu z Barcelony do Washington Wizards, jenž se uskutečnil minulé léto: "Když mi Barca nabídla prodloužení smlouvy, byla to skvělá zpráva. Ale nabídku od Wizards jsem si nemohl nechat utéct. Bylo to pro mě těžké rozhodnutí, avšak když jsem se na konci sezóny sešel s rodinou a agentem, zvolil jsem NBA... Přesto bych se za několik let rád vrátil, na Barcelonu mám velmi dobré vzpomínky. Navíc cítím, jako bych práci pro ni nedokončil, protože jsme toho moc nevyhráli. V týmu probíhalo v té době hodně změn, koneckonců za to můžu i já. Barceloně nyní chybí identita, na rozdíl od Madridu." 

Gerard Piqué během živého přenosu na Facebooku odpovídal na otázky fanoušků, kteří otevřeli i téma zavedení videa ve fotbalu. Barcelonský obránce odpovídal rozhodně: "Technologie jsou základem v každém sportu, setkáváme se s nimi v NBA, NFL... Fotbal musí následovat trendy a dříve či později to uvidíme i v něm. Spíš je otázkou, jakým způsobem video využít - jestli jen na klíčové momenty, v posledních minutách a podobně." 

Deník Sport píše, že Barcelona chystá prodloužení smluv se záložníkem Ivanem Rakitičem a brankářem Marcem-André Ter Stegenem. Oba prý dostanou nabídku do roku 2022. 

Klub navíc hodlá podepsat speciální kontrakt s Andrésem Iniestou. Kapitán týmu by podle něj mohl hrát tak dlouho, jak sám uzná za vhodné. 

Dle nejnovějších zpráv a deníku AS má již Barcelona připravenou novou smlouvu pro Lionela Messiho, jehož otec a zároveň agent, Jorge, by měl v nejbližších dnech dorazit do katalánské metropole k jejímu projednávání. Nový plat nejlepšího hráče planety by měl být v rozmezí 35-40 milionů eur, což v hrubém příjmu činí 70-80 milionů.

Podle vyjádření klubu není zranění Andrése Iniesty nic vážného a měl by zmeškat pouze nedělní utkání, proti Eibaru.

Archiv novinek