Novinky

V jihoamerické kvalifikační skupině na MS 2018 dnes v noci uspěla Argentina i Brazílie. Albicelestes díky jedinému gólu z penalty, kterou proměnil Lionel Messi, získali tři body v utkání s Chile a posunuli se na třetí místo tabulky. Kanárci si zase pojistili první místo výhrou 4:1 v Uruguayi, a to i díky krásnému gólu Neymara. 

Kvůli kritice rozhodčích ze zápasů proti Athleticu a Villarrealu čelí Gerard Piqué pokutě ve výši 3 000 eur. [sport.es]

Katalánská média spekulovala o možném návratu Thiaga Alcantary do Barcelony, to se však toto léto zřejmě nestane. Starší bratr Rafinhy prodloužil s Bayernem Mnichov smlouvu do roku 2021.

Jorge Sampaoli byl hodně spojován s nahrazením Luise Enriqueho v trenérském křesle Barcelony, současný trenér Sevilly však na tiskové konferenci popřel jakýkoliv kontakt s katalánským klubem, ke kterému podle něj ani nedojde. "Není to reálná možnost," prohlásil.

"Není možné, že by o mě Barcelona měla jakýkoliv zájem. Proto říkám, že je to nereálné. Nekontaktovali mě."

Deník SPORT se mladého obránce vyptával na jeho možný návrat do katalánského velkoklubu, kde hrával za mládežnické týmy. "Je hezké, že se o mě zajímá tolik velkých klubů, ale pokud je jedním z nich Barcelona, je to pro mě něco výjimečného. Nezapomněl jsem, kde jsem vyrostl, kde jsem byl doma a nikdy nezapomenu na svůj pobyt v Barceloně."

Vzápětí však dodal: "Opustil jsem Barcelonu, protože jsem cítil, že klub mi nedůvěřuje. Necítil jsem se oceňovaný a byl jsem zklamaný."

 

Archiv novinek