CoolCamp

Vstupenky

PRŮVODCE KE VSTUPENKÁM

 

Pokud jste členem našeho fanklubu, Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues, můžete získat vstupenky přes fanklub a to se slevou cca 15 % (skutečná cena vstupenky je snížena o slevu 15 %, ale je třeba zaplatit manipulační poplatek cca 3 eur). Na oficiálních stránkách www.fcbarcelona.com si vyberte zápas, na který chcete jet a vyberte si sektor. Tyto údaje pošlete na fanklubový mail penya@fcbarcelona.cz s tím, že uveďte počet vstupenek, své jméno a členské číslo. Poté vám bude doručen mail s informací, jakou částku je třeba poslat na fanklubový účet. Po zaplacení dostanete vstupenky na mail ve formátu pdf. Vstupenky je třeba vytisknout. Důležitý je čárový kód, který použijete při vstupu na stadion. Pro fanoušky, kteří nejsou členy fanklubu, lístky obstaráme pouze v případě, že s nimi jede také člen naší Penyi.

Obecně platí, že na ligové zápasy jdou vstupenky do prodeje cca 14 dní před prvním zápasem, tj. v polovině srpna. Zároveň cca 7 dní před každým zápasem se uvolní další vstupenky a tak je někdy výhodné počkat se zakoupením až na tuto dobu. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat vedení našeho fanklubu, případně napište v angličtině či španělštině přímo na klubový mail oab@fcbarcelona.cat.


Pravidla pro TOP a TOP+ zápasy

Na základě odezvy od členů byly pro ročník 2015/2016 odhlasovány na 7. Setkání fanklubu pravidla pro přidělování vstupenek na vrcholné zápasy sezóny. Zápasy jsou rozděleny do dvou kategorií a tyto pravidla platí pro případ, že nebude fanklubu uvolněn dostatečný počet vstupenek pokrývající zájem členů. Obecné pravidlo je, že na tyto vstupenky je potřeba být členem fanklubu k 31.8.2015 a zároveň být aktivním členem (tj. se zaplaceným členským příspěvkem) v době konání zápasu. Specifická pravidla jsou popsána dále:

TOP zápasy: osmifinále, čtvrtfinále a semifinále Ligy Mistrů, Evropský a Španělský superpohár

Existují 3 skupiny pro rozřazení:
  • 1. skupina – Rada, 1 vstupenka, může přidělit členovi fanklubu
  • 2. skupina – přiděleny 4/5 zbylých vstupenek, min. 3 roky ve fanklubu (tj. 2x obnovení členství), přidělení losem
  • 3. skupina – přidělena 1/5 vstupenek, minimálně 1 vstupenka, přidělení losem

TOP+ zápasy: finále Copa del Rey, finále Ligy Mistrů, El Clásico

Existují primárně pouze 2 skupiny pro rozřazení:
  • 1. skupina – Rada, 1 vstupenka, může přidělit členovi fanklubu
  • 2. skupina – zbylé vstupenky, min. 3 roky ve fanklubu, přiděleno losem
  • 3. skupina – pouze v případě zbylých vstupenek, přiděleno losem

Novinky

Sport.es: Barcelona se ve snaze najít novou devítku zaměřila na Donyella Malena (20) z PSV Eindhoven. Nizozemský klub bude za nadějného forvarda požadovat okolo 60 milionů eur.

Ivan Rakitič dost možná během zimy Barcelonu opustí. Hráč není spokojený se svým herním vytížením a trenér Ernesto Valverde už jej údajně nepovažuje za tak důležitý článek týmu. Ze zájemců se mluví hlavně o Interu Milán.

Ansu Fati byl povolán do španělské reprezentace U21 pro kvalifikační zápas proti Černé Hoře. Z nominace naopak vypadl další nadějný útočník z Barcelony Carles Pérez, který má menší zdravotní problémy.

Gerard Piqué v krátkosti promluvil o rozdílech ve vyjadřování mezi jím a Lionelem Messim a také o možném přestupu Neymara do Realu Madrid:

"Má slova jsou vždy plánovaná. Leo je kapitán a má svůj vlastní styl, ale myslím, že je podobný. Známe se od 13 let a řekl bych, že s ním mám v šatně nejlepší vztah. Neřekl bych, že naše vyjádření jsou v rozporu."

"Nebál jsem se, že by Neymar odešel do Realu, ale možnost to byla. Pravdou je, že jsme o tom v šatně mluvili. Je to však jeho rozhodnutí a doufám, že se mu bude dařit."

Soutěžní komise potvrdila, že Ousmane Dembélé si za protesty vůči rozhodčímu v minulém utkání odpyká trest na dvě kola. Přijde tak o duely s Eibarem a Realem Madrid. 

Fan-Shop