Agent Lewandowského dostane za přestup svého klienta do Barcelony pořádný balík

Agent Lewandowského dostane za přestup svého klienta do Barcelony pořádný balík

Přestupová částka, včetně bonusů nemusí být pro nový klub finální cifra. Typickým příkladem může být transfer Roberta Lewandowkského do katalánské metropole. Ten si bude muset za jeho příchod pořádně sáhnout do kapsy.

Pini Zahavi je hráčským agentem Roberta Lewandowského. Za přesun svého klienta do Barcelony dostane on sám 20 milionů eur jako provizi za zprostředkování tohoto přestupu.

Tuto skutečnost odhalil renomovaný španělský novinář Alfredo Martinez. Platba bude rozdělena do čtyř splátek – agent dostane 5 milionů eur ročně.

Poplatky agentům obvykle nejsou zahrnuty v částkách za přestup. Pokud budeme dobře počítat, Barcelona pravděpodobně zaplatí za Lewandowského kolem 70 milionů eur vzhledem k novým okolnostem.

Jen pro připomenutí. Polský útočník přišel do Barcelony za 45 milionů eur plus 5 milionů eur v bonusech. Zahavi je jedním z nejznámějších fotbalových agentů na světě. 

Ve svém portfoliu má kromě všeho hráče jako je Christopher Nkunku, Yannick Carrasco nebo Aleksandar Mitrović. S prezidentem katalánského velkoklubu, Joanen Laportou má prý velmi vřelý vztah.


Zdroje: Alfredo MartinezKomentáře

20M agentovi? No, Barcelona se asi nikdy nezmění 😅😅😅

29.07.2022, 16:19
absint karlos

No, většinou to tak bývá,co se podaří ušetřit na samotném přestupu, se nakonec dá hráči/agentovi.
Každopádně mi smysl agentů stále uniká, jejich zájmy nejsou stejné jako zájmy hráčů, tedy jejich klientů.

30.07.2022, 00:24

A je to tu

29.07.2022, 18:20

Nemoralni

29.07.2022, 20:45

Strašná rachejtle, to je smutný smiley

30.07.2022, 00:57

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat