Pravidla

Obecná pravidla

Návštěvník FCBarcelona.cz je povinen se seznámit s těmito pravidly a dodržovat je. Provozovatel PB Lleó de Dues Cues si zároveň vyhrazuje právo pravidla měnit, pokud to považuje za nutné.

Použitím těchto stránek návštěvník bere na vědomí, že provozovatel může zasahovat do diskuse a stejně tak udělovat ban uživatelům, kteří budou porušovat pravidla stránek.

Kopírování jakýkoliv sekcí, článků či obsahu sociálních sítí je povoleno pouze se souhlasem provozovatele. Za nahrané uživatelské foto nese veškerou zodpovědnost uživatel webu.

Pravidla diskuse

V rámci zkvalitnění nabízené diskuse byl vytvořen tento manuál, který obsahuje dvě úrovně. V první naleznete upozornění, která budou diskutující muset vždy dodržovat, jinak dojde k vymazání nevhodných pasážích v příspěvku, potažmo celého příspěvku. Při opakovaném porušení může být uživatel vymazán. Druhou úroveň obsahuje tzv. etický kodex, který podává návod, jak udržet diskusi v přehledné podobě, ale jeho závaznost je na daném uživateli.

Závazná pravidla pro diskutující:

Budou smazány nebo upraveny všechny příspěvky, které obsahují materiál odporující zákonům České republiky; sexistické prvky, hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhrůžky a agresivní provokace; hanobení rasy, národa a přesvědčení jednotlivců či skupin, poškozující dobré jméno FC Barcelona, fcbarcelona.cz nebo Penya Barcelonista Lleó de Dues Cues.

Dále je zakázáno:
spam, posthunting, opakované vkládání stejného příspěvku, „tapetovaní“, umisťování reklamy a odkazů na servery či produkt nesouvisející s tématem, jakékoli zneužívání cizího jména či nicku. Za definici spamu se považuje i záměrné opakování téže myšlenky výrazným způsobem snižující přehlednost diskuze. 

Etický kodex:

Uživatel:

  • by měl vždy reagovat k danému tématu.
  • nevytrhává slova a myšlenky druhých z kontextu, soustředí se na podstatu jejich sdělení.
  • nezesměšňuje ostatní diskutující, jména hráčů, trenérů a členů FC Barcelony i ostatních klubů a redaktorů a snaží se, aby jeho příspěvky byly psány srozumitelnou formou.
  • dbá na dodržování pravopisu a zbytečně do příspěvku nevkládá veliké množství interpunkce a smajlíků.

 

Chat