Alonso: Nemůžeme soupeři dovolit tolik šancí

Alonso: Nemůžeme soupeři dovolit tolik šancí

Marcos Alonso uznal, že se Barcelona v nedělním utkání proti Celtě Vigo trápila a dovolila soupeři mnoho šancí.

"Trochu jsme se trápili, ale získali jsme tři důležité body. Celta je dobrý tým a dobře držela míč. Nemůžeme ale soupeři dovolit tolik šancí," uznal Alonso.

Španělský obránce nastoupil v tomto zápase vedle Piquého na pozici stopera:

"Pokud to tým potřebuje, dokáži se přizpůsobit všemu. Všichni doufáme, že se zranění hráči co nejdříve vrátí."

Barcelonu čeká ve středu zápas Ligy mistrů proti Interu Milán a následně v neděli El Clásico na hřišti Realu:

"Teď se soustředíme na středeční zápas proti Interu. El Clásico přijde poté."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat