CoolCamp

Argentinu zasáhly rekordně nízké teploty, Messi nabízí bezdomovcům jídlo a pití

Argentinu zasáhly rekordně nízké teploty, Messi nabízí bezdomovcům jídlo a pití

Opravdu pěkné gesto si pro návštěvníky své restaurace připravil Lionel Messi, který na teplotní minima, jež atakují 30 let starý rekord, zareagoval pomocí potřebným a nabídkou teplých pokrmů a nápojů těm, kteří to potřebují.

Lionel Messi nevyčníval z davu pouze svými dovednostmi na hřišti, ale také solidaritou mimo něj, například přes práci své nadace, která pomáhá dětem po celém světě. Ačkoliv se mohlo po zápase o 3. místo na nedávno skončené Copě Américe zdát, že trochu zhrubl, nyní ukázal, že se opět vrátil k osobě, jakou je po celou dobu.

Spolu se svým bratrem Matíasem totiž skrze síť své restaurace v rodném Rosariu spustil iniciativu s cílem pomoci potřebným. V Argentině jsou aktuálně nejnižší teploty za posledních 30 let a nejvíce to pociťují lidé bez domova. Bar VIP Rosario tak od 5. července nabízí mezi 19. a 21. hodinou teplý pokrm, nápoj a také střechu nad hlavou těm, kteří nemají kam jít.

Celá akce bude trvat minimálně do 19. července, kdy se má podle předpovědi počasí umoudřit. Messi tak ani na dovolené, kterou zahájil v sobotu po zisku bronzových medailí na brazilském šampionátu, nezapomíná na ty, na které se neusmálo štěstí. Propagace této nabídky proběhla na Facebooku, kde cílí na sdílení mezi lidmi.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop