Aubameyang: Byl bych rád, kdyby Dembélé zůstal ještě rok nebo dva

Aubameyang: Byl bych rád, kdyby Dembélé zůstal ještě rok nebo dva

Pierre-Emerick Aubameyang před zápasem hovořil o tom, že by si přál, aby jeho spoluhráč Ousmane Dembélé v klubu zůstal. Oba hráči jsou přátelé od doby, co spolu hráli v Dortmundu.

"Mluvili jsme o tom, ale je to jeho rozhodnutí," řekl Aubameyang o budoucnosti Dembélého.

"Byl bych rád, kdyby ještě rok, nebo dva zůstal. Jsem opravdu šťastný, že s ním hraji."

"Je dobrý. Od mého příchodu opravdu dobře trénuje a daří se mu. Neměl jsem o něm žádné pochybnosti, protože ho znám léta."

Aubameyang, který v dresu Barcelony vstřelil již šest branek, okomentoval také odvetný zápas s Galatasarayem. První utkání skončilo bezbrankovou remízou:

"Přemýšlíme o nás a o tom, jak budeme hrát. Klíčem je hrát s větší intenzitou, abychom je zkusili vzadu překvapit."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat