Barça B - Ibiza : hodnocení hráčů

Béčko si zajistilo účast v závěrečném play-off o druhou ligu. Při domácí výhře 2:1 nad Ibizou se prosadili ofenzivní tahouni Manaj a Konrad.

Iñaki Peña - 7
Odehrál dobrý zápas a přispal si několik důležitých zákroků. Gól se dal chytat, ale nejde na jeho triko.

Alejandro Balde - 6
Předvedl slušný výkon a dobře podporoval útok. Musí však zlepšit kvalitu centrů, jinak hrál dobře.

Mika Marmol - 7
Byl velmi jistý a hrál dobře.

Arnau Comas - 7
V obraně žádnou chybu neudělal a dostal se i do šance po nahrávce Collada v prvním poločase. Branku však minul. V letošní sezoně hraje opravdu skvěle.

Roger Riera - 6
Útok sice příliš nepodporoval, ale velmi pomáhal stoperům v obraně a připsal si několik důležitých zákroků.

Nico Gonzalez - 6
Při gólu zapomněl obsadit hráče, takže jde na jeho triko. Jinak odehrál klidný zápas.

Jandro Orellana - 7
V posledních zápasech se prohodil s Nicem a začal nastupovat na klasickém záložníkovi. A na této pozici hraje velmi dobře. První gól padl po jeho střele a měl i několik dalších šancí.

Alex Collado - 8
Kapitán rezervy se vrátil po jedno zápasové pauze a znovu patřil k nejlepším. Zapsal si asistenci na první branku a v druhém poločase také skoro vstřelil branku.

Gerard Peque Fernandez - 7
Mladý útočník v poslední době nastupuje na levém křídle a hraje tam velmi dobře. Nahrával Konradovi na první gól a sám se dostal do dvou šancí. Ke konci zápasu ho nahradil Hiroki Abe.

Konrad De La Fuente - 8
Dal druhý gól zápasu a patřil k nejlepším na hřišti. Navíc šlo už o jeho čtvrtý zásah ve třech zápasech. Už by měl dostat šanci v prvním týmu.

Rey Manaj - 7
Připsal si první gól a měl ještě další dvě možnosti na skórování. Navíc napadal rozehrávku soupeře. V letošní sezoně se stal klíčovým hráčem rezervy.

Hráči z lavičky :

Hiroki Abe - 7
Nastoupil na posledních 20 minut a hrál dobře. Zasloužil by si více prostoru.

Santiago Ramos Mingo - 7
Stejně jako Abe odehrál posledních 20 minut a zvládl to velmi dobře. Ukázal si několik důležitých zákroků.