Barcelona by chtěla do klubu přivést levého obránce a jedno jméno, které figuruje na seznamu, je Rayan Aït Nouri. Hráč momentálně působí ve francouzském celku Angers SCO.
19letý hráč patří k mladým talentům, které ve francouzské lize září a zájem o něj projevil i Real Madrid nebo Atlético Madrid. Francouzský deník L'Equipe odhalil, že se Abidal ještě jako sportovní ředitel Barçy pokusil spojit se zástupci Aïta Nouriho. Tyto francouzské noviny také píšou, že byl Nouri spatřen v prostorách Realu Madrid.
Barcelona kontaktovala hráčova agenta Jorge Mendese před několika týdny. S Angers ale žádný oficiální rozhovor ještě nevedli. Barça by za Aïta Nouriho musela zaplatit 30 milionů euro, takže zůstává otázka, zda klub takovou částku zaplatí, když teď Bartomeu chce co nejvíce šetřit.



Real Madrid CF
FC Barcelona
Villarreal CF
Club Atlético de Madrid
Real Betis Balompié
RCD Espanyol de Barcelona
Kylian Mbappé
Julián Álvarez
Robert Lewandowski
Karl Etta Eyong
Vedat Muriqi
Ferrán Torres
Raphinha
V FM skvělý wonderkid :) :D
25.08.2020, 14:08