CoolCamp

Barcelona míří do Sevilly bez trojice zraněných a vykartovaného Piquého, ale s Vidalem a čtyřmi béčkaři

Barcelona míří do Sevilly bez trojice zraněných a vykartovaného Piquého, ale s Vidalem a čtyřmi béčkaři

Pouhé dvě tréninkové jednotky měli na programu fotbalisté Barcelony, kteří odehrají v neděli večer další ligový duel – tentokrát na Estadio Benito Villamarín, kde od deváté hodiny večerní poměří síly s domácím Betisem. Zápas se určitě nebude týkat Luise Suáreze, Ousmana Dembélého, Norberta Neta a Gerarda Piquého. Naopak šanci naskočit má Arturo Vidal a 4 členové B-týmu.

V pátek v podvečer se barcelonisté vrátili po bolestivém vypadnutí z Copy del Rey v samotném závěru duelu na San Mamés, kde hlavou rozhodl za domácí Bilbao po centru z pravé strany Iňaki Williams, do pracovního procesu a začali se připravovat na další klání. To totiž přijde už na konci víkendu a to venku na Seville, přesněji pak na půdě Realu Betis.

Na trénování, které začalo v 18:00 SEČ, nechyběli všichni zdraví hráči, k nimž se přidali ještě Iňaki Peňa, Sergi Puig, Ronald Araújo, Riqui Puig, Álex Collado a Ansu Fati, jenž si za rezervu FCB nepřipsal ještě jediný start a naopak jich stihl odehrát 20 za seniorský výběr (s celkovým počtem 910 odehraných minut, ve kterých vstřelil 5 branek a na jednu nahrál).

Závěrečné cvičení pak proběhlo přesně o 24 hodin později, akorát místo druhého hřiště jej hostilo to hlavní. Z béčka opět dorazili Peňa, Araújo, R. Puig a Collado s Fatim a ještě se k nim přidali Matheus Pereira a Rey Manaj. Tréninku předcházela tiskovka v podání Quiqueho Setiéna a naopak po něm byla na oficiálním webu klubu zveřejněna osmnáctičlenná soupiska.

Na tu se nedostali marodi Luis Suárez, Ousmane Dembélé a Norberto Neto + potrestaný Gerard Piqué. Naopak příležitost odcestovat do Andalusie dostali Ronald Araújo, Iňaki Peňa, Ansu Fati a Riqui Puig a také Arturo Vidal. Dodejme, že samotnou cestu na jih Španělska, kde se bude od deváté hodiny hrát, absolvovali povolaní hráči, trenéři a členové vedení v den zápasu.


Zdroje: fcbarcelona.com, youtube.com, twitter.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV