Barcelona nebude usilovat o záložníka Franka Kessieho

Barcelona nebude usilovat o záložníka Franka Kessieho

Frank Kessie se po sezóně stane volným hráčem, jelikož mu v AC Milán končí smlouva. Tento 25letý záložník byl mimo jiné v hledáčku Barcelony, ovšem podle posledních zpráv o tohoto hráče nakonec klub usilovat nebude.

Důvodem jsou vysoké platové nároky. Barcelona se dlouhodobě snaží dostat náklady na mzdy hráčů pod kontrolu a navíc má v týmu dostatek záložníků. Středopolař z Pobřeží Slonoviny by údajně s nabídkou 5 milionů eur ročně nesouhlasil.

Vedení klubu do nabídky vyššího platu rozhodně nepůjde, jelikož by Kessie nebyl v sestavě klíčovým hráčem. Několik klubů z Premier League a Juventus jsou ve výrazně výhodnější pozici. Vztah mezi Barcelonou a AC Milán jsou dobré, zejména pak se sportovním ředitelem Paolem Maldinim a Katalánský klub měl v nedávné době zjišťovat informace o tomto hráči. 

 


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Tenhle Kessié je dost dobrej! Silnej ve vzduchu, kvalitní v defenzivě a zároveň i gólovej. Nemusíme ale přece podepisovat všechny, kteří jsou zadarmo. smiley

10.02.2022, 20:30

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 9
2. Athletic Club 9
3. Villarreal CF 7
4. FC Barcelona 7
5. RCD Espanyol de Barcelona 7
6. Getafe CF 6
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Jorge de Frutos 1
2. Álvaro García 1
3. Isi Palazón 1
4. Casals 1
5. Karl Etta Eyong 1
7. Raphinha 1
8. Ferrán Torres 1
9. Lamine Yamal 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat