CoolCamp

BARCELONA PŘIPRAVILA PLÁN PRO NEJVÍCE VYTÍŽENÉ HRÁČE

BARCELONA PŘIPRAVILA PLÁN PRO NEJVÍCE VYTÍŽENÉ HRÁČE

Tento týden volna přijde Barceloně vhod. Realizační tým má pár dní na to, aby vyřešil problémy, které se objevily v šatně týmu. Klub totiž pracuje na plánu po zbytek sezóny, který se týká nejvíce unavených hráčů.

Několik hráčů prvního týmu je z vysokého počtu odehraných zápasů velmi vyčerpáno. Týká se to především Messiho, Suareze, Piquého, Rakitiče, Busquetse, Lengleta a Alby, kteří v této sezoně odehráli téměř všechny zápasy. Messi a Suarez si v poslední době stěžují na jisté zdravotní problémy. U Lengleta je podezření na přetížení svalů a to může vyústit až ve svalové zranění.

Ernesto Valverde chce dát více hráčům možnost odpočinout si již během nejbližšího zápasu proti Realu Valladolid. Trenér zohledňuje rozpis zápasů, protože následně mužstvo čekají výjezdy do Lyonu, Sevilly i Madridu. Novináři se domnívají, že proti Realu Valladolid nastoupí pouze Alba, Rakitić a Piqué. Ostatní klíčový hráči zůstanou pouze na lavičce nebo se do nominace vůbec nedostanou.

Ivan Rakitić má neuvěřitelnou schopnost regenerace, což potvrdili i pracovníci klubu. Jordi Alba přitom nenastoupil kvůli kartám na zápas proti Bilbau, a kdyby vynechal i zápas s Valladolidem, nehrál by dva týdny a to před zápasem Ligy mistrů proti Lyonu není optimální z hlediska zápasového rytmu. Piqué jako jediný z hráčů v této fázi sezóny nevykazuje žádné známky únavy, což je jen dobře. Messi, Suarez, Busquets a Lenglet tak budou mít před utkáním s Lyonem 9 dní odpočinku, což určitě uvítají. Je to skvělá možnost načerpat síly před těžkým mužstvem z Francie. Trenér dal všem hráčům 2 a půl dne volna. Tým se do tréninku vrátí ve středu v 17:00.


Zdroje: sport.es

Diskuze ke článku

  • McL_cule
    12.02.2019, 15:38

    Tak real bude ztracet jen 3 body. Otevru si k tomu flasku a dej se vule bozi. Televize uz je stara, ale okna jsou novy, tak nevim co stim


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop