Barcelona skandál se sociálními sítěmi popřela v oficiálním prohlášení

Barcelona skandál se sociálními sítěmi popřela v oficiálním prohlášení

Španělskému tisku dnes vládne zpráva, podle které si prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu najal společnost I3 Ventures, jejímž úkolem bylo hanit na sociálních sítích současné i bývalé hráče a prezidentské konkurenty a zároveň vylepšovat Bartomeuovu reputaci. Klub tyto informace kategoricky popřel v oficiálním prohlášení.

"V návaznosti na informace, že FC Barcelona najala společnost, která měla zdiskreditovat obraz třetích stran přímo či nepřímo spojených s klubem, klub silně popírá jakýkoliv takový kontakt, díky kterému by měly na sociálních sítích vznikat účty pro to, aby šířily negativní zprávy o lidech nebo organizacích spojených s klubem. 

I3 Ventures, poskytovatel klubu, nemá s těmito účty nic společného, a pokud by měl, klub by okamžitě ukončil kontrakt a přešel by k legální obraně svých legitimních zájmů.

FC Barcelona potvrzuje, že má smlouvu se společností pro monitorování sociálních médií, a to za účelem, aby si byla vědoma pozitivních i negativních zpráv. Tyto služby klub využívá, aby zachoval svou reputaci, stejně jako reputaci těch, kteří jsou s klubem spojeni. Ochrana reputace je fundamentálním elementem.

Klub požaduje okamžitou nápravu těchto šířených informací a vyhrazuje si právo učinit právní kroky proti každému, kdo nadále bude klub spojovat s takovými praktikami."


Zdroje: fcbarcelona.comKomentáře

antimadrista
Člen fanklubu (neaktivní)

at uz sou volby a tohle rosselovsky vedeni spadne do propadliště dějin

17.02.2020, 16:34
René
Tipér

Píšu to pořád dokola: předčasné volby,nový projekt,nový trenér.A trvám na tvrzení že je něco shnilěho ve státě katalánském.

17.02.2020, 19:25

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Barcelona zakázala mladíkům mobily i divoké účesy

Zákaz mobilních telefonů v šatně, při zápasech a tréninku a příliš divokých účesů a barev vlasů. To jsou pravidla, která Barcelona zavedla ve své akademii La Masia. Podle klubu panovala v posledních letech mezi mladíky "uvolněnější morálka", což poškozovalo obraz klubu.


Baldé prodloužil smlouvu

Oficiální web Barcelony oznámil, že Alejandro Baldé prodloužil smlouvu do roku 2024. Krajní bek béčka je považován za možného nástupce Jordiho Alby.


Mingueza nedohrál

Španělsko dnes vstoupilo do olympijského turnaje utkáním s Egyptem. Obránce Barcelony Óscar Mingueza nuceně střídal ve 23. minutě skrz zranění. Pravděpodobně se jedná o zranění v oblasti hamstringu.


Do Béčka prichádza Yusuf Demir

Klub dnes oznámil príchod 18-ročného talentovaného útočníka Yusufa Demira, ktorý tu bude rok hosťovať. Barça zaplatí Rapidu Viedeň 500 tisíc eur a po sezóne bude mať možnosť Demira kúpiť za 10 miliónov. [fcbarcelona.com]


Akieme prestupuje do Almeríe

Krajný bek Sergio Akieme sa oficiálne stal hráčom klubu UD Almería. Pôsobil tam minulú sezónu v rámci hosťovania, klub z Andalúzie sa ale rozhodol uplatniť opciu na kúpu. Barça zinkasuje za tohto 23-ročného obrancu 3,5 milióna eur + 10% z budúceho predaja. [fcbarcelona.com]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. Athletic Club 0
2. Club Atlético de Madrid 0
3. FC Barcelona 0
4. Cádiz CF 0
5. RC Celta de Vigo 0
6. Deportivo Alavés 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat