CoolCamp

Barcelona skandál se sociálními sítěmi popřela v oficiálním prohlášení

Barcelona skandál se sociálními sítěmi popřela v oficiálním prohlášení

Španělskému tisku dnes vládne zpráva, podle které si prezident Barcelony Josep Maria Bartomeu najal společnost I3 Ventures, jejímž úkolem bylo hanit na sociálních sítích současné i bývalé hráče a prezidentské konkurenty a zároveň vylepšovat Bartomeuovu reputaci. Klub tyto informace kategoricky popřel v oficiálním prohlášení.

"V návaznosti na informace, že FC Barcelona najala společnost, která měla zdiskreditovat obraz třetích stran přímo či nepřímo spojených s klubem, klub silně popírá jakýkoliv takový kontakt, díky kterému by měly na sociálních sítích vznikat účty pro to, aby šířily negativní zprávy o lidech nebo organizacích spojených s klubem. 

I3 Ventures, poskytovatel klubu, nemá s těmito účty nic společného, a pokud by měl, klub by okamžitě ukončil kontrakt a přešel by k legální obraně svých legitimních zájmů.

FC Barcelona potvrzuje, že má smlouvu se společností pro monitorování sociálních médií, a to za účelem, aby si byla vědoma pozitivních i negativních zpráv. Tyto služby klub využívá, aby zachoval svou reputaci, stejně jako reputaci těch, kteří jsou s klubem spojeni. Ochrana reputace je fundamentálním elementem.

Klub požaduje okamžitou nápravu těchto šířených informací a vyhrazuje si právo učinit právní kroky proti každému, kdo nadále bude klub spojovat s takovými praktikami."


Zdroje: fcbarcelona.com

Diskuze ke článku

  • antimadrista Člen fanklubu
    17.02.2020, 16:34

    at uz sou volby a tohle rosselovsky vedeni spadne do propadliště dějin

  • René Tipér
    17.02.2020, 19:25

    Píšu to pořád dokola: předčasné volby,nový projekt,nový trenér.A trvám na tvrzení že je něco shnilěho ve státě katalánském.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV