BARCELONA VS. LYON: POZÁPASOVÁ VYJÁDŘENÍ TRENÉRŮ

BARCELONA VS. LYON: POZÁPASOVÁ VYJÁDŘENÍ TRENÉRŮ

Valverde to o Messim řekl jasně: "Líp to nejde." FC Barcelona vyhrála odvetu osmifinále s Olympique Lyon 5:1. Mužem večera a střelcem dvou branek byl Lionel Messi.

Ernesto Valverde: Leo ukázal neuvěřitelnou hru. Líp už to opravdu nejde. Trefil se dvakrát, asistoval, připravoval hru a vedl ji.  On nám dává všechno a i když už jsme na to delší dobu zvyklí, pořád nás překvapuje, a to každý den. 

Bruno Genesio: Už jsem řekl, že hodně věcí závisí na něm. Pokud hraje na takové úrovni, těžko se ho dá zastavit. Udělali jsme všechno, co jen bylo v našich silách. Ale pokud hraje na takové úrovni a je tak motivovaný, je jedním z nejlepších hráčů v dějinách. Je to génius. Jako to udělal Ronaldo s Juventusem, i on jeho tým dnes večer podržel. 

Ernesto Valverde: Leo je nenahraditelný v tom, co dává nám a i fanouškům. Když u televize vidíte, jak dostane míč na nohu a běží směrem k bráně, spojuje nás to všechny. I tím, co vyzařuje a jak působí na naše protivníky. Naši soupeři na nás můžou tlačit a mohou se cítit dobře, ale v okamžiku, kdy někdo Leovi přihraje míč, už nic není tak jako předtím. To říkám na základě všech zkušeností.

Po výsledku 0:0 z prvního zápasu se Barcelona i tak po dvanácté v řadě dostala mezi osm nejlepších týmů této soutěže. 


Zdroje: www.kicker.de

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona