CoolCamp

Braithwaite: Doufám, že v Barceloně vstřelím nejkrásnější branku v mé kariéře

Braithwaite: Doufám, že v Barceloně vstřelím nejkrásnější branku v mé kariéře

Po vzoru svého spoluhráče Arthura se i Martin Braithwaite rozhodl prostřednictvím Instagramu odpovědět na některé z dotazů svých sledujících. Hlavním tématem byla Barcelona, do níž před měsícem přišel jako nouzová posila z Leganés.

Od prvního dne jsem si uvědomil, že jsem součástí klubu s fantastickým příběhem. Každý se tady k vám chová pěkně a pomáhá vám se zaměřit na to, co byste měl dělat a tudíž i vyhrávat,“ napsal evidentně šťastný dánský útočník na jednu z otázek, zdali je šťastný. „V budoucnosti přijde spousta dobrých věcí, teď si na ně musím počkat.

Mistrovství Evropy? Rád bych si na něm zahrál, ale při aktuální situaci se turnaj nemůže uskutečnit,“ dodával poté k původně letošnímu EURU, které se přesunulo na příští rok. Když byl dotázán na nejlepší gól, který kdy za své kariéry dal, řekl, že doufá v to, aby jej dal právě v barvách Barcy. Na nejlepší moment pak měl konkrétní odpověď.

Nejlepší moment zažívám každý den, kdy vstanu z postele a dělám to, co mám rád. Je to úžasné.“ Na závěr Dán prozradil, že by si chtěl zahrát s hvězdami z minulosti – konkrétně Xavim Hernándezem, Andrésem Iniestou, Carlesem Puyolem a Ronaldinhem Gaúchem – než potvrdil, že jeho nejoblíbenějším postem je střed útoku.

Je to zde velmi dobré: jídlo, kultura, počasí. Španělsko je krásným místem a rád bych navštívil Barcelonu,“ pravil pak osmadvacetiletý fotbalista z Esbjergu k aklimatizaci po příchodu z Anglie. Tu opustil loni v lednu, kdy zamířil nejprve hostovat, než se v létě vzdal Middlesbrough natrvalo a upsal se nastálo Los Pepineros.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV