Busquets: Vyhrát Španělský superpohár by bylo velmi důležité

Busquets: Vyhrát Španělský superpohár by bylo velmi důležité

Záložník Barcelony Sergio Busquets je přesvědčen, že vítězství ve španělském Superpoháru by bylo pro klub velmi důležitým krokem. V nedělním finále se Katalánci postaví proti Bilbau, které porazilo v druhém semifinále Real Madrid. 

,,Tohle je správná cesta, protože máme za sebou úspěšnou sérii,"  řekl Busquets na tiskové konferenci.

,,Vítězství ve finále by pro nás bylo důležitým krokem a jsem si jistý, že tento tým se může nadále zlepšovat." 

,,Jsme motivování a šťastní, že máme šanci vyhrát první trofej v sezóně. Nebylo to snadné, tým se stále zlepšuje a doufejme, že se to bude nadále projevovat na hřišti."

Stále není jasné, zda do nedělního finále zasáhne také Lionel Messi, který vynechal semifinále. Busquets ale potvrdil jeho důležitost pro tým a věří, že nastoupí v základní sestavě:

,,Lionel Messi je nejlepší hráč na světě a pokud nastoupí, vytváří se pro nás více možností. Bude dělat vše pro to, aby byl připraven. Konečné rozhodnutí bude záležet na něm, lékařským týmem a trenérem."

Zkušený záložník se také vyjádřil na adresu Pedriho:

,,Musí pokračovat v tom, co dělá doteď. Neměl by ale být přehnaně zatěžován odpovědností. Pracuje velmi dobře a má stále obrovský prostor pro to, aby se zlepšoval."

Na závěr složil kompliment na adresu kapitána soupeře Ikera Muniaina: 

,,Je skvělým hráčem a je obtížné ho zastavit. Nyní hraje na křídle, odkud se dostává dovnitř pokutového území a je velmi nebezpečný."


Zdroje: marca.com



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 85
2. Real Madrid CF 78
3. Club Atlético de Madrid 70
4. Athletic Club 67
5. Villarreal CF 64
6. Real Betis Balompié 59
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 28
2. Robert Lewandowski 25
3. Ante Budimir 20
4. Ayoze Pérez 18
5. Raphinha 18
17. Ferrán Torres 10
21. Dani Olmo 9
25. Lamine Yamal 8
49. Fermín López 5
59. Pedri 4
Zobrazit celou tabulku

 

Chat