Chelsea nabízí Alonsa jako součást dohody s de Jongem

Chelsea nabízí Alonsa jako součást dohody s de Jongem

Chelsea a Barcelona nyní pracují na dohodě o přestupu Frenkieho de Jonga. Do operace by mohl být zahrnut také Marcos Alonso. 

Londýnský celek má podle posledních informací za záložníka nabídnout 70 milionů eur a k němu jako součást přidat Marcose Alonsa. V případě, že by de Jong do Chelsea nepřestoupil, tak by částka za Alonsa neměla přesáhnout 10 milionů eur. Anglický klub však věří, že by Barcelona tuto nabídku přijala.

Okolí Frenkieho de Jonga si však přestupem není stále jisté. Uvažují dokonce o snížení platu, aby nizozemský záložník mohl zůstat. Pokud to nebude možné, měl by být de Jong ochoten nabídce Chelsea naslouchat.

Alonso je prozatím klidný a počítá s tím, že si na přestup bude muset nějakou dobu počkat. Jeho dohoda s Barcelonou je potvrzena. Vedení klubu dokonce požádal, aby tento víkend v prvním ligovém zápase na hřišti Evertonu nehrál, a vyhnul se tak případnému zranění. 

 

 


Zdroje: www.sport.esKomentáře

Snad na to Frenkie kua kyvne. Nenaplnil ocakavania, tak nech to skusi inde boha.

06.08.2022, 14:17

LM byl jeho osobní požadavek pro možnost přestupu. Snad udržíme Aubu, neb ho chcou taky. Depay už je i bez čísla a nejspíš odejde zdarma. Doplatime mu zbytek kontraktu a bude volný hráč (jako by nebyl klub, který by za něj alespoň 10mil. euro nedal).

07.08.2022, 01:11

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat