CoolCamp

Coutinho se měl sejít se zástupcem Barcelony a probrat budoucnost

Coutinho se měl sejít se zástupcem Barcelony a probrat budoucnost

V úterý mělo v katalánské metropoli Barceloně dojít na schůzku Andrého Curyho, jenž působí jako zástupce Blaugranas pro jihoamerický region, s Kiou Joorabchianem, který je agentem Philippa Coutinha. Tématem diskuze měla být právě budoucnost ofenzivního záložníka u FCB.

FC Barcelona svým způsobem využila prezentace brankáře Norberta Neta a sešla se s jeho agentem, jenž zastupuje také Philippa Coutinha. Kia Joorabchian dorazil do Barcelony v pondělí večer spolu s Netem a tak se mohl osobně sejít s řediteli katalánského celku a probrat, co bude s odchovancem Vasca da Gamy, který odehrál v ročníku 2018/19 úctyhodných 70 soutěžních zápasů, dále.

Na přestupu bývalého gólmnana Valencie, Fiorentiny či Juventusu se podílel i poradce klubu pro Brazílii André Cury a ten se měl mítinku s představiteli Barcy sejít také. Všichni výše zmiňovaní sehráli velkou roli v tom, že Neto přišel zabojovat s Marcem-Andrém ter Stegenem o post jedničky, ačkoliv ví, že to bude velmi těžké. Kdyby mu to náhodou nevyšlo a rozhodl se odejít, uvědomuje si, že o něj stále dost stojí v Itálii.

Co se Coutinha týče, jeho zástupci měli klubu sdělit, že je v něm i nadále šťastný a chce setrvat. Zároveň však nezavírají dveře případným nabídkám, jelikož kolem ex-hráče Interu Milán, Espanyolu a Liverpoolu krouží několik celků, včetně PSG, s nímž by se údajně neměl problém domluvit. Paříž ale musí za jeho služby zaplatit 110 milionů eur a být ochotná pustit Neymara Júniora opačným směrem za přijatelnější sumu, než 222 milionů.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop