CoolCamp

Cristiano Ronaldo: Upřímně obdivuji kariéru Lionela Messiho

Cristiano Ronaldo: Upřímně obdivuji kariéru Lionela Messiho

Portugalská superstar Cristiano Ronaldo se v krátkém interview pro TVI vyjádřila ke svému někdejšímu velkému rivalovi ve španělské lize, Lionelovi Messimu a prozradil, jaký mají spolu vztah.

Nepochybuji o tom, že jsem se díky Messimu stal lepším hráčem a funguje to i obráceně. Musí jej bolet, když vyhraji další trofeje a když je získá on, děje se mi totéž.

Upřímně obdivuji jeho kariéru a také si pamatuji, jak při mém odchodu z LaLigy veřejně říkal, že nechce, abych odešel a byl zklamaný. Bylo to díky tomu, že se mu líbila tato rivalita.

Ta konkurence je něčím, co je dobré a není jedinou ve sportovním světě. Michael Jordan to zažil v basketbalu, ve Formuli 1 to byli Ayrton Senna a Prost. Společným jmenovatelem je v tomto případě zdravá konkurence.

S Messim mám excelentní profesionální vztah a po dobu patnácti let jsme sdíleli stejné okamžiky. Na večeři jsme spolu nikdy nebyli, ale nevidím žádný důvod, proč by k tomu nemohlo v budoucnosti dojít. Je Argentinec, stejně jako má partnerka.


Zdroje: fcbarca.com, sport-english.com

Diskuze ke článku

 • Migueli Systémový administrátor
  23.08.2019, 10:04

  Messiho jsou tvé trofeje naprosto u p*dele. To řeší možná pár poblaznenych fanoušků a hlavně ty. Každý kdo aspoň trošku rozumí fotbalu ví, že Messi je mnohem lepší fotbalista. Jako střelci se porovnávat můžou, jako hráči ne.

 • felpod Tipér
  23.08.2019, 11:04

  Je pravda, že nastrčená Georgina Rodríguez je Argentinka...
  Ale pan Badr Hari, Tvůj opravdový boyfriend pane CR7, ten je Maročan (a netvrď nám, žes ho opustil, když je ve vězení)...
  Takže to sem nepleť smiley

  • clen_0548 Člen fanklubu
   23.08.2019, 12:29

   už není ve vězení


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV