De Jong: Vždycky jsem chtěl zůstat v Barceloně

De Jong: Vždycky jsem chtěl zůstat v Barceloně

V létě se o situace Frenkieho de Jonga velmi často hovořilo. Byl spojován s odchodem z Barcelony, nakonec však zůstal a nyní také potvrdil, že to bylo jeho jediným cílem.

Úkolem prezidenta Laporty bylo snížit mzdové náklady a celkově zlepšit finanční situaci. To byl hlavní důvod, proč se hovořilo o odchodu tohoto záložníka. Navzdory všem zprávám nechtěl hráč odejít a jeho cílem bylo zůstat v klubu svého srdce:

"Vždycky jsem chtěl zůstat v Barceloně," řekl v rozhovoru na reprezentačním srazu.

"Byl jsem přes léto v klidu. Klub má své cíle a já také. Občas se oba zájmy střetnou, ale vše bylo v pořádku."

De Jong v této sezóně nastoupil čtyřikrát v základu a čtyřikrát jako náhradník:

"Když hraji méně, všímám si toho. Hlavně z fyzického hlediska."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat