Gerard Deulofeu, 23 letý útočník, který poslední čtyři sezóny strávil v Anglii, Španělsku a Itálii se dnes vrací do svého mateřského klubu. Před podepsáním smlouvy absolvoval spolu s ostatními hráči předsezónní fyzické testy v týmovém tréninkovém centru.
Deulofeu hrál 10 sezon za mládežnické týmy Barcelony, za A tým debutoval třetího srpna v roce 2013. Potom byl v roce 2013 poslán na hostování do Evertonu. Následující sezónu byl v Seville a pak znovu v Evertonu. Následně také v druhé polovině sezóny 2016/17 oblékal dres AC Milán, kde odehrál 16 zápasů a vstřelil 4 branky.
Před dvěma týdny, Barca začala zvažovat o jeho případné koupi zpět do katalánské metropole a nakonec tak učinila. Uvidíme zda barcelonský odchovanec dostane příležitost si zahrát místo Messiho, Suaréze nebo Neymara.



FC Barcelona
Real Madrid CF
Villarreal CF
Club Atlético de Madrid
Real Betis Balompié
RC Celta de Vigo
Kylian Mbappé
Vedat Muriqi
Ante Budimir
Lamine Yamal
Raphinha
Robert Lewandowski