CoolCamp

Diego Palacios na poslední chvíli odmítl Barcelonu a podepíše s Los Angeles

Diego Palacios na poslední chvíli odmítl Barcelonu a podepíše s Los Angeles

Levý obránce Diego Palacios byl prakticky hotovou posilou barcelonského rezervního týmu, nicméně lidově řečeno „za pět dvanáct“ si vše rozmyslel a nakonec půjde zkusit své štěstí do Major League Soccer, kde se má konkrétně upsat LAFC.

Diego Palacios nakonec nepřijde do FC Barcelony a měl by se stát novou posilou stále relativně nového celku hrajícího zámořskou MLS, Los Angeles FC. Katalánci věděli, že dohoda s Willemem II, kde s fotbalem začínal její nový maestro v záloze Frenkie de Jong, bude složitá, ale věřili, že jí dosáhnou.

Tuto neděli měl absolvovat lékařskou prohlídku a poté odcestovat za ostatními členy rezervy do Torremirony na předsezonní soustředění. V pondělí ale místo toho zamíří do Spojených států. Potvrdila to zpráva stanice ESPN a deník Sport tvrdí, že Ekvádorec podepíše čtyřletou smlouvu.

Jedním z důvodů, proč k tomuto transferu nedojde, je fakt, že se k Blaugranas přidal Júnior Firpo. Palacios měl být zklamaný, když se o tomto transferu dozvěděl a viděl v mladém zadákovi z Dominikánské republiky překážku na cestě do áčka. A do toho Los Angeles nabídlo lepší finanční podmínky.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit