CoolCamp

Favre byl spokojený s hrou svého týmu ve druhém poločase, podle Alcácera to byl obtížný mač

Favre byl spokojený s hrou svého týmu ve druhém poločase, podle Alcácera to byl obtížný mač

V rámci pozápasového servisu přinášíme i pohled z opačné strany barikády a to té německé. Kouče Luciena Favreho potěšilo to, co viděl, zatímco ex-barcelonský Paco Alcácer označil zápas za těžký.

Lucien Favre

Nebyl jsem překvapený, že jsme hráli vyrovnaně s Barcelonou. Odehráli jsme dobrou druhou půli, předvedli klidnou hru a měli větší držení míče. Vytvořili jsme si spoustu šancí a jsem potěšen tím, jak jsme v druhém dějství hráli a jaké si skrze naší hru odnáším pocity.

Ještě jsem s Reusem nemluvil. Musíme přijmout tento výsledek a toto utkání nás může hodně naučit. Zakončili jsme jej plní emocí a já se osobně soustředím pouze na pozitivní aspekty. Hummels odehrál fantastický zápas.

Chceme postoupit ze skupiny. Odehráli jsme skvělý druhý poločas, dobře se bránili, útočili a dobře tlačili. Vytvářeli jsme si i situaci. Nyní se musíme soustředit na ligu.

Paco Alcácer

Měli jsme šanci na gól, ale nepovedlo se. Je pravdou, že jsme hráli dobře a to my umíme. Hlavně, když se objeví volný místa. Tentokrát jsme však neměli takové štěstí jako v našich předchozích duelech.

Každý bod je důležitý a hlavní je, že jsme ho získali. Byl to obtížný zápas, ale to budou i ty ostatní. Naštěstí skončil i druhý zápas ve skupině remízou, což nám může do budoucna pomoci k postupu do další fáze.

Marco chtěl skórovat, tím jsem si jist, ale Marc dobře předvídal stranu a chytl mu to.


Zdroje: fcbarca.com, sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV