FC Barcelona - Real Betis : Nejlepší a nejhorší

Nejlepší: Poprvé v sezóně hladké vítězství

Ačkoliv má Barcelona v letošní sezóně už 4 vítězství, tak teprve toto poslední proti Realu Betis se dá označit za bezproblémové. Proti Cádizu se Barcelona v ofenzívě trápila více jak 80 minut, než nakonec obranu soupeře prolomila. Následné vítězství 3:4 na Estadio de la Ceramica proti Villarrealu bylo opravdu vydřené a zápas před reprezentační přestávkou proti Osasuně musel rozhodnout penaltou v 85. minutě Robert Lewandowski. Teprve až nyní tým Xaviho Hernándeze odehrál zápas, ve kterém na 100% dominoval od začátku až do konce. Real Betis si dokázal vypracovat opravdu velmi málo příležitostí a jen jedna byla gólová, tu ale zneškodnil v prvním poločase Marc-André ter Stegen. Barcelona teda zvládla zápas proti Betisu, který dokáže být nepříjemný a co víc, zvládla to po návratu z reprezentační přestávky, o to cenější toto vítězství může být.

Nejhorší: Vůbec nic

Skvělý výkon týmu i jednotlivců, čisté konto a spoustu gólů na straně Barcelony. Tady nelze nic kritizovat.

A co bylo podle Vás nejlepší a nejhorší na zápase proti Realu Betis?