García: Udělali jsme chyby, které na takové úrovni dělat nemůžeme

García: Udělali jsme chyby, které na takové úrovni dělat nemůžeme

Obránce Barcelony Eric García uznal, že jeho tým ve včerejším zápase udělal mnoho chyb. Barcelona remizovala s Interem 3:3. 

"První čas probíhal tak, jak jsme chtěli.  Hráli jsme vysoko a dostávali jsme se do šancí."

"Věděli jsme, že musíme ukázat více než v minulém týdnu. Po přestávce nám v prvních minutách chyběla kontrola. Těch 15 minut nás položilo. Udělali jsme chyby, které na takové úrovni dělat nemůžeme. Stále jsme ve hře, ale víme, že to je složité. Musíme pokračovat, dokud máme naději."

"Nevím, co na to říct. První poločas jsme hráli, tak jak jsme chtěli. Pokud nemáme hru pod kontrolou, tak trpíme."


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat