Lazio si chce na příští sezonu nechat Sergeje Saviče, ten se ale chystá odejít, zájem o něj rovnou tři velké kluby: Juventus, Manchester United a Real Madrid. Takže Italové začali za mladého záložníka hledat náhradu.
Jeden z kandidátu je údajně Andre Gomes. V Itálii i v Portugalsku se říká, že by to byla možná náhrada za Saviče. Jedním z důvodů je i to, že není nominován na Mistrovství světa, takže by do italského klubu přišel v dobré fyzické kondici. Není to ale jediný klub v Itálii, jehož jméno se poslední dobou v souvislosti s Gomesem skloňuje. Zájem o něj projevila i Neapol, která skončila minulý rok v Serii A na druhém místě a byla i v Lize mistrů.
Valverde v Gomese ztratil důvěru. V průběhu sezony většinou jen zahříval lavičku a když náhodou dostal příležitost, tak ji využít nedokázal. V rozhovoru přiznal, že to pro něj na Camp Nou jednoduché není, chybí mu sebejistota, hraje se mu špatně a s nenávistí fanoušků se potýká i mimo prostory Camp Nou, v ulicích města. Odchod by tedy nejspíš byl nejlepším řešením pro obě strany.



Real Madrid CF
FC Barcelona
Villarreal CF
Club Atlético de Madrid
Real Betis Balompié
RCD Espanyol de Barcelona
Kylian Mbappé
Julián Álvarez
Robert Lewandowski
Karl Etta Eyong
Vedat Muriqi
Ferrán Torres
Raphinha