INIESTA: BUDEME SE NA FINÁLE TĚŠIT, AŤ UŽ SE BUDE HRÁT KDEKOLIV

INIESTA: BUDEME SE NA FINÁLE TĚŠIT, AŤ UŽ SE BUDE HRÁT KDEKOLIV

Barcelona si zajistila páté finále Copa del Rey v řadě a opět začala debata o tom, kde by se měl poslední zápas poháru odehrát.

Kapitán Andrés Iniesta si s tím ale starosti nedělá: "Na místě vůbec nezáleží. Co je pro nás důležité je to, že se toho finále my i naši fanoušci budeme moct zúčastnit. Budeme se na to těšit, ať už se to bude hrát kdekoliv."

Ivan Rakitič je podobného názoru, i když na půdě svého bývalého klubu v Seville by hrát nechtěl.

"Jsem opravdu šťastný, že hrajeme další finále a že jsme odehráli tak dobrý zápas," řekl po vítězství 2:0 na Mestalle, kde se mu podařilo vstřelit druhý gól.

Prezident Sevilly proti finále na stadionu klubu není. To je pro Rakitiče znepokojivá informace: "Obávám se toho, co prezident Sevilly řekl a pozvu ho do Barcelony, pokud bude chtít."

"Rád navštěvuji svůj bývalý tým a město, které zbožňuji, ale v La lize mi to stačí. Nejlepší by bylo najít neutrální půdu, která bude příjemná každému hráči."

O tom, kde se finále Copa del Rey 2018 bude hrát se rozhodne v pondělí. 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Nabízí se nový stadion Atletica nebo Bilbao za mě

09.02.2018, 14:59

Bernabeu

09.02.2018, 22:34

Jednoznačne Wanda.

10.02.2018, 08:23

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Villarreal CF 6
2. FC Barcelona 6
3. Real Madrid CF 6
4. Getafe CF 6
5. Athletic Club 6
6. RCD Espanyol de Barcelona 4
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Jorge de Frutos 1
2. Álvaro García 1
3. Isi Palazón 1
4. Casals 1
5. Karl Etta Eyong 1
7. Raphinha 1
8. Ferrán Torres 1
9. Lamine Yamal 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat