CoolCamp

INIESTA: REAL MADRID SE MĚ POKOUŠEL ZÍSKAT

INIESTA: REAL MADRID SE MĚ POKOUŠEL ZÍSKAT

Muž, který je považován za jednoho z nejvýznamnějších na Camp Nou, přiznal, že se jej úhlavní rival ze Santiaga Bernabeu pokusil několikrát získat.

Andrés Iniesta po Mistrovství světa v Rusku započne novou kapitolu své kariéry v japonském Vissel Kobe, kde minulý týden podepsal (údajně) tříletý kontrakt. V rozhovoru pro El Hormiguero barcelonský hrdina potvrdil, že v minulosti byl hned několikrát objektem zájmu Realu Madrid.

Iniesta se s klubem svého srdce loučí s 9 ligovými tituly na kontě, ke kterým přidal další 4 triumfy v Lize mistrů. Po tom, co si prošel mládežnickou akademií katalánského klubu, nechtěl uspět nikde jinde a odchod nezvažoval ani tehdy, když za áčko naskakoval jen sporadicky. Přestup k odvěkým rivalům z Madridu tak nepřipadal v úvahu.

"Byly tu chvíle, kdy kolem mě Madrid kroužil a chtěl mě podepsat. Nikdy však nedošlo k žádnému vyjednávání, i když mě u nich chtěli. Vždycky jsem měl jasno v tom, že chci uspět v Barceloně."

"Začátky nebyly snadné. Kolovaly řeči, že bych mohl jít někam jinam, ale já jsem vždycky preferoval odehrát raději 10 minut tady než jich odehrát víc v jiném týmu."

Iniesta dále přiznal, že odchod z Camp Nou zvažoval celých 18 měsíců a rozhodl se pro novou výzvu v Japonsku kvůli obavám, že by nedostál standardům vyžadovaným v Barceloně.

"Odcházím, protože chápu, co znamená být v tomhle klubu a jaké požadavky z toho plynou. Cítím, že by bylo hrozně těžké dávat klubu to, co si zaslouží, a to myslím zcela upřímně."

"Myšlenka odejít se zrodila před rokem a půl, procházela mi hlavou. Nevěděl jsem, jestli tento rok bude ten poslední a než jsem se rozhodl, nevnímal jsem to jako poslední sezónu."

"Nešlo o rozhodnutí ze dne na den, byl to proces, kdy si postupně na tu myšlenku zvykáte."

"Téměř nikdy se nerozhoduju ze dne na den. Rád nad tím uvažuju, zvažuju kladné a záporné stránky. Opouštím klub, kde jsem byl celý svůj život."

EMBED ONLY Andres Iniesta Vissel Kobe GFX

Andrés Iniesta v nových barvách

 


Zdroje: goal.com

Diskuze ke článku

 • gabosb
  29.05.2018, 13:52

  "Začátky nebyly snadné. Kolovaly řeči, že bych mohl jít někam jinam, ale já jsem vždycky preferoval odehrát raději 10 minut tady než jich odehrát víc v jiném týmu." smileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley tuhle legendu nejde nemilovat

 • Hoffy
  29.05.2018, 19:37

  Zajímalo by mě jestli a do jaké míry může mít na Donově přestupu podíl Rakuten - hlavní sponzor Barçy i Kóbe? Nemá někdo o tom nějaké zákulisní info??

  • Tomas397 Člen fanklubu
   29.05.2018, 20:25

   Tak to jedine Rapidosmiley

  • RafteR Administrátor
   30.05.2018, 08:24

   Tiez by ma zaujimalo ci tomu niekto trosku nepomohol podobne ako v pripade Carrasco+Gaitan.


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop