KDYŽ NE MESSI NEBO SUÁREZ, TAK KDO?

KDYŽ NE MESSI NEBO SUÁREZ, TAK KDO?

Nedělní zápas bude v boji o titul klíčový. Barcelona bude muset najít cestu, jak Messimu a Suárezovi pomoct před brankou. Spolu se jim podařilo dát už 43 gólů, takže není překvapením, že když se těm dvěma střelecky nedaří, body nepřicházejí. Tak to bylo ve třech z pěti posledních zápasů. 

Problém začíná, když je potřebné spoléhat se na někoho dalšího. Co se gólů v La lize týče, na třetím místě je Paulinho, který mnohé osmi góly v La lize překvapil. Teď se však zdá, že už mu docházejí baterky. To mohl způsobit i fakt, že do Barcelony přijel během probíhající sezony v Číně. Momentálně je ale v sérii 12 zápasů bez branky, ve srovnání s ním Paco Alcacer nedal gól v sedmi posledních zápasech. Důvěru Valverde ztratil i v Gomese, který nepředváděl výkony, jakými by si zajistil místo v základní sestavě.

Otazník visí i nad Dembélém. Proti Las Palmas nastoupil nejspíš s vidinou gólu, ale na hřišti to vypadalo spíš opačně. Jako by mu došly možnosti. Tito hráči by se měli vzchopit, pokud chtějí Barceloně pomoci k zisku trofejí v sezoně, ve které má zatím našlápnuto velmi dobře. Pravdou je, že spoléhat se pouze na Messiho a Suáreze je poněkud riskantní. 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Od buducej sezony snad Griezmann.

04.03.2018, 10:42

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Villarreal CF 6
2. FC Barcelona 6
3. Real Madrid CF 6
4. Getafe CF 6
5. Athletic Club 6
6. RCD Espanyol de Barcelona 4
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Jorge de Frutos 1
2. Álvaro García 1
3. Isi Palazón 1
4. Casals 1
5. Karl Etta Eyong 1
7. Raphinha 1
8. Ferrán Torres 1
9. Lamine Yamal 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat