Klub se s Moribou stále nedohodl

Klub se s Moribou stále nedohodl

Klub se s Moribou stále na nové smlouvě nedohodl a zůstává záhadou, jestli k dohodě vůbec dojde. S týmem na přípravu do Německa neodcestoval, protože je nyní součástí B-týmu a tam zůstane, dokud se situace ohledně smlouvy nevyřeší.

Dnes se konala třetí schůze mezi agenty Moriby a klubem, který zastupovali Ramon Planes a Mateo Alemany. Setkání se uskutečnilo v tréninkovém areálu Joana Gampera a zúčastněné strany nedošly k žádné dohodě. Budou se muset sejít znova a opět situaci projednat, datum čtvrtého mítinku však prozatím určeno nebylo. 

Hlavním problémem je podle všeho příliš vysoký plat, který Moriba po klubu požaduje, ten si jej však kvůli aktuální finanční situaci i finančnímu fair play nemůže dovolit a nechce mu vyjít vstříc. Aktuální smlouva Moribovi skončí v červnu příštího roku. Zatím se k tréninku áčka nepřipojil a asi ani nepřipojí, bude totiž trénovat s Barcou B. V uplynulé sezoně si Moriba zahrál v 18 zápasech a svými výkony zaujal několik klubů, především v Anglii.


Zdroje: www.marca.comKomentáře

cechoma
Tipér

Prodat. Přípravný zápasy ukazujou, že je kam sáhnout. Klukoj je málo 2 míče euro nebo kolik. Fakt neskutečný. Takový u nás nepotřebujeme

28.07.2021, 23:06
Žáán
Tipér

Já naopak doufám, že Moriba neodejde, neboť ten hráč je rozdílovej a asi největší talent z La Masie společně s Fatim. Za 2 nebo za 3 roky muže mít hodnotu i přes 80 mega. Dovolím si tvrdit, že by bylo lepší pustit Pjaniče s 14 mil. platem i zadarmo, než abychom přišli o Moribu. Letos by klidně mohl dělat Busquetsovi náhradníka a od příští sezony ho může v trojčlenné záloze plnohotnotně nahradit.

www.youtube.com

29.07.2021, 11:20
cechoma Žáán
Tipér

Talent je to obrovský, to je jasný. Ale pokud je pravda, že pro něho chtějí plat jako má Pedri a Araujo - reprezentanti a členové základní sestavy (Araujo teda téměř), tak je to výsměch. Zvlášť v době, kdy všem platy snižují. Za mě jde spíš o princip, než že by nebyl milion navíc. Prostě si takový peníze zatím nezaslouží. Pokud mu uhnou, může se stát, že už na snížení nikdo nekyvne a naopak budou mladí přidat. A že jich tam je teď hodně.

29.07.2021, 17:12
Vitessen
Tipér

To vyjádření jeho otce z počátku roku bylo asi jen plivnutí do louže. Trochu se bojím, že i pokud dojde k dohodě, budou s ním a financema problémy.

30.07.2021, 08:27

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Jednání s Dembelém

Ousmane Dembelé začíná vyjednávat s Barcelonou ohledně prodloužení smlouvy. Stávající kontrakt vyprší příští rok v létě. [Sport.es]


Střelecké trápení

Barcelona zaznamenala po pěti kolech pouze 8 branek. To je nejhorší start od roku 2003, kdy měl tým Franka Rijkaarda na svém kontě pět vstřelených branek. [marca.com]


Barcelona se odvolala proti červené kartě de Jonga

Frenkie de Jong obdržel v utkání s Cádizem červenou kartu po druhé žluté. Barcelona se proti vyloučení rozhodla odvolat. Verdikt vynese Královská španělská fotbalová federace.


Posila z Turecka

Barcelona a Kayserispor uzavřeli dohodu ohledně 17-letého Emre Demira. Hráč bude stát 2 miliony eur a zůstane v Turecku do konce sezóny. V příštím ročníku by měl nastupovat za béčko.


Fati na Granadu ještě nebude k dispozici

Ansu Fati nebude v nominaci na pondělní zápas španělské ligy proti Granadě.. Talentovaný útočník se stále necítí stoprocentně fit. [marca.com]

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 17
2. Real Sociedad de Fútbol 16
3. Sevilla FC 14
4. Club Atlético de Madrid 14
5. Rayo Vallecano de Madrid 13
6. FC Barcelona 12
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Memphis Depay 3
2. Martin Braithwaite 2
3. Sergi Roberto 2
4. Piqué 1
5. Ronald Araújo 1
6. Luuk de Jong 1
7. Ansu Fati 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat