CoolCamp

Kolář: Zápas na Camp Nou bude nesmírně obtížný, Barca hraje u sebe doma velmi dobře

Kolář: Zápas na Camp Nou bude nesmírně obtížný, Barca hraje u sebe doma velmi dobře

Krátce po příletu na letiště El Prat, který se uskutečnil v neděli odpoledne, podal pětadvacetiletý brankář Ondřej Kolář krátké vyjádření pro oficiální web Slavie, ve kterém řekl, že očekává naprosto odlišnou úroveň od Barcelony, než tu, kterou Katalánci předvedli v sobotním ligovém klání na půdě Levante.

Představit se na tomto stadionu je snem pro všechny hráče. Opravdu si zde chci zahrát a doufám, že se budeme prezentovat na dobré úrovni. Pokud se nám povede získat bod, bude to ještě lepší.

Liga mistrů je něčím naprosto odlišným oproti ligovým kolům. Každý k tomuto turnaji přistupuje jiným způsobem a zápas na Camp Nou bude nesmírně obtížný. Barca hraje doma velmi dobře a neztrácí příliš mnoho bodů. Myslím si však, že ukážeme podobnou úroveň jako v předchozích zápasech v pohárové Evropě.

Dodejme, že Slavia dorazila do Prahy v počtu dvaadvaceti fotbalistů. Počítat nemohou s Davidem Hovorkou, jenž si poranil křížové vazy a bude mimo hru 6 až 8 měsíců. V pondělí v 18:00 SEČ proběhl trénink přímo na trávníku stadionu a ještě před ním tiskové konference.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV