Koundé: Ještě bude chvíli trvat, než budu v nejlepší formě

Koundé: Ještě bude chvíli trvat, než budu v nejlepší formě

Jules Koundé odehrál první soutěžní zápas v dresu Barcelony a přispěl k výhře 4:0 nad Valladolidem.

"Cítil jsem se dobře na obou pozicích, ikdyž raději hraji jako střední obránce," řekl po debutu.

"Cítím se dobře. Ještě bude chvíli trvat, než se dostanu do své nejlepší formy. Přišel jsem vyhrávat tituly a pokračovat v růstu."

"Jsem rád za výhru. Pro tým je důležité získat sebevědomí."

Koundé také chválil Lewandowského, který vstřelil v tomto zápase dva góly:

"Je to útočník, který má všechno. Ukazuje to tím, jak hraje a jaké dává góly."

"Je to jeden z nejlepších hráčů na světě a velmi nám svými góly pomáhá," uzavřel.


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Ze stoperů je to rozhodně naše nejlepší volba na pravého beka. Už jen za návrat Arauja na stopera díky Koundému mu můžeme líbat nohy a vypadá to, že i to RB zvládá velmi obstojně... Pořád bych ale byl radši kdybychom... já nevím... třeba opravdu měli pravého beka (čti ne stopera an pravém beku), kterého bude chtít Xavi hrát smiley

29.08.2022, 17:10

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat