Koundé: Sevilla je skvělý klub, ale přestup do Barcelony je další krok v mé kariéře

Koundé: Sevilla je skvělý klub, ale přestup do Barcelony je další krok v mé kariéře

Nová posila Barcelony poskytla svůj první rozhovor. Věří, že tento přestup je velký krok v jeho kariéře a zdůraznil důležitost Xaviho v rozhodnutí podepsat v Barceloně.

"Jsem velmi hrdý, vděčný a nadšený, protože přicházím do velkého klubu," vysvětlil Koundé.

"Těším se na to, až začnu hrát. Nemůžu se dočkat. Jsem velmi nadšený."

"Sevilla je skvělý klub, ale přestup do Barcelony je dalším krok v mé kariéře ve všech oblastech, hlavně v té sportovní."

"S Xavim jsem několikrát mluvil a jeho projev mě velmi potěšil. Rozhovory byly velmi plynulé, vidíme fotbal stejným způsobem."

Hráč sám sebe popsal jako dynamického hráče, který je silný na míči. Zároveň však ví, že se musí nadále zlepšovat:

"Jsem dynamický hráč s velkým množstvím energie. Mám schopnosti vyvést míč a nechat na hřišti všechno. Budu poslouchat a nadále se učit."

Prozradil také důvod jeho sverázných oslav:

"Miluji basketbal a především Kobeho Bryanta. Je to na jeho počest."


Zdroje: www.marca.comKomentáře

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat