Laporta: Jordi Alba klubu finančně pomohl

Laporta: Jordi Alba klubu finančně pomohl

Prezident klubu Joan Laporta ve čtvrtek na rozlučkovém ceremoniálu Jordiho Alby řekl, že španělský hráč výrazně klubu pomohl, a to nejen sportovně, ale i finančně.

"Chci zdůraznit jednu věc, o které jsem před chvilkou hovořil s vašimi zástupci. Kromě všeho, co bylo řečeno, Jordi prokázal v této době, kdy pomohl klubu finančně, velké odhodlání."

"Jen málo fotbalových profesionálů je toho schopno. Jordi má z vlastní iniciativy samozřejmě dobrou smlouvu, kterou si zaslouží. Bude v kariéře pokračovat, protože mu ještě pár let zbývá, ale měl ke klubu takovou úctu, že nám finančně pomohl. Vzdal se velké části svého platu a prokázal tím svůj velký závazek k tomuto klubu."

Na závěr Laporta dodal:

"Udělal to proto, aby klubu ulevil v otázce finanční fair play. Říkám to s hrdostí, protože to ukazuje Jordiho osobnost."


Zdroje: www.sport.esDiskuze

Jordi Alba a Danny Alves to byli jezdci po stranách hřiště.30m sprint narážečka nebo přihrávka útočníkovi góóól.Tihle dva to byly plíce Barcy,nevyčerpatelný fyzický potenciál.Proto mohli Xavi,Iniesta,Sergio kouzlit a vymýšlet,technicky se předvádět a Messi střílet každý rok 30 a více gólu.Jordi hrál jednoduše,mladý Balde je podobný.Jen na pravé straně takového borce nevidím.Jordimu přeji vše dobré jak v životě,tak snad i v kariéře.Jsem fanoušek FCB a za tuhle dobu jsem vděčný,nádherně se na to koukalo.

02.06.2023, 10:59

Budu koukat na MSL na Miami.Věřím ,že tři kámoši z FCB Messi,Busques,Alba si budou spolu užívat fotbal.Věděl jsem,že tohle není náhoda,ale vše dlouho dopředu dohodnuté(píšu jinde),tahle chémie bude pokračovat i v zámoří.

09.07.2023, 13:07

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Real Madrid CF 95
2. FC Barcelona 85
3. Girona FC 81
4. Club Atlético de Madrid 76
5. Athletic Club 68
6. Real Sociedad de Fútbol 60
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Artem Dovbyk 24
2. Alexander Sørloth 23
3. Jude Bellingham 19
4. Robert Lewandowski 19
5. Ante Budimir 17
30. Fermín López 8
35. Ferrán Torres 7
38. João Félix 7
47. Raphinha 6
62. Lamine Yamal 5
Zobrazit celou tabulku

 

Chat