Laporta na adresu Bayernu: Požádal bych je, aby zkontrolovali platbu za Lewandowského

Laporta na adresu Bayernu: Požádal bych je, aby zkontrolovali platbu za Lewandowského

Kroky Barcelony v tomto přestupovém období zanechali ve fotbalové veřejnosti údiv. Bayern Mnichov a Chelsea vyjádřili nespokojenost s tím, jak se Barcelona na trhu prezentuje. Během akce na Manhattanu na podporu dohody mezi klubem a UNHCR, agenturou OSN pro uprchlíky, se k těmto zprávám vyjádřil prezident Laporta.

Poslal vzkaz také Bayernu poté, co trenér Julian Nagelsmann kritizoval barcelonské přestupy:

"Chtěl bych Bayern požádat, aby zkontrolovali platbu za přestup Lewandowského. Dostali za přestup hodně peněz. Respektuji každého a nezasahuji do cizích financí."

Laporta byl kritický ke klubům, které komentují finanční situaci Barcelony, aniž by mi měli dostatečné informace:

"Možná si mysleli, že to nedokážeme, ale nezměřili sílu Barcelony a nového vedení. Mají nedostatek informací o našem klubu. Finanční páky klub hodně posílily. Už jsme otočili list."

"Barcelona má více než 120letou historii, majetek a velké hodnoty. Hodnotu mnohem vyšší než aktiva jiných klubů."

"Za televizní práva na 25 let a ne na 50 let, jak navrhovali jiní, jsme obdrželi 667 milionů eur, takže odvádíme dobrou práci. Byl bych raději, kdybychom to dělat nemuseli, ale bylo to nutné a fotbal nepočká."

 


Zdroje: www.marca.comKomentáře

Já s tím souhlasím, že odvedli dobrou práci. Ta startovní čára, kterou jim nechal Barti byla hrozná.

30.07.2022, 12:37

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Novinky

Nico míří na hostování do Valencie

Nico González se rozloučil se svými spoluhráči, trenérským štábem a zaměstnanci klubu. Španěl zítra podstoupí lékařskou prohlídku před odchodem na hostování do Valencie. Mladík už je na cestě do Valencie. [@gerard romero]


Velké tržby v Botize na Camp Nou během Gamper Festu

Během Gamper Festu se v Botize, oficiálním obchodě FC Barcelony na Camp Nou prodalo zboží v hodnotě 400 000€. Největším tahákem je Robert Lewandowski. 


Pablo Torre po zápase s Olotem

Pablo Torre po zápase s Olotem: ,,Chtěli jsme vyhrát, ale chyběl nám rytmus, což je logické, protože jsme měli jen pár tréninků. Ještě máme celou předsezónu na to, abychom se zlepšili. Udělali jsme několik dobrých věcí, ale samozřejmě také několik špatných. Nyní se musíme zlepšit. Chystáme se na turné, na kterém se utkáme s několika skvělými týmy. Debut? Mám velkou radost, ale nakonec jde zatím o to, abychom chytili rytmus. Za Barçu nehrajete každý den. Můj otec seděl na tribuně a vím, že byl velmi šťastný. Jsem také velmi šťastný." [TV3, Mundo Deportivo, Barça TV].
Koundé se dohodl s Barcelonou, kluby jednají

Barça se dohodla na smlouvě s Julesem Koundém. Nyní jedná se Sevillou o možné výměně. Variantami jsou Memphis a Dest, ale jejich vysoké platy dohodu ztěžují.

[@gerardromero]


Frenkie de Jong nechce odejít, ale ani snížit plat

Fabrizio Romano: ,,Agent Frenkieho de Jonga informoval Barcelonu, že záložník odmítá opustit Camp Nou a zároveň odmítá snížení platu. Manchester United už o tom ví."

Zobrazit více novinek

Tabulka LaLigy

1. UD Almería 0
2. Athletic Club 0
3. Club Atlético de Madrid 0
4. FC Barcelona 0
5. Cádiz CF 0
6. RC Celta de Vigo 0
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

Zobrazit celou tabulku

 

Chat