Laporta: Obnovení smlouvy s Dembélém jde pomaleji, než bychom chtěli

Laporta: Obnovení smlouvy s Dembélém jde pomaleji, než bychom chtěli

Podpis nové smlouvy s Dembélém se v poslední době často řeší. Prezident klubu Joan Laporta uznal, že jednání nejsou úplně jednoduchá.

"Tento proces probíhá pomaleji, než bychom si přáli," řekl Laporta.

"Nemohu vám říct nic konkrétního, protože na tom stále pracujeme. Dembélé je pro nás důležitý hráč a může nám dát více než doposud. Budeme dál procovat na tom, aby zůstal."

Laporta popsal také situaci v klubu: 

"Fanoušci mají díky Xavimu naději. Zná hráče, které má k dispozici a komunikuje s nimi."

"Případné posílení kádru řešíme, ale musíme mít na paměti snížené limity. Xavi v současné době pracuje se všemi hráči. Jsme přesvědčeni, že dokáže z hráčů dostat maximum."


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Dembelé samozřejmě může klubu v budoucnu dát víc než doteď. On totiž klubu doteď zrovna moc nedal.. Hráč za 140 mega...

02.12.2021, 21:37

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat