CoolCamp

Leo Messi pokračuje ve své rekonvalescenci a přizval si na ní i dva speciální hosty

Leo Messi pokračuje ve své rekonvalescenci a přizval si na ní i dva speciální hosty

Argentinec Lionel Messi maká jako šroub, aby stihl páteční zápas proti Athletic Clubu a v domácím prostředí rozhodně neotálí. Už od odjezdu jeho spoluhráčů do USA tvrdě pracuje na zotavení a včera cvičil se svými dvěma syny.

Doslova na poslední chvíli vypadl z nominace na turné po Spojených státech amerických Lionel Messi, který se minulé pondělí vrátil do tréninkového procesu po prodlouženém volnu. To měl díky své účasti na letošní Copě Américe, ovšem potkala ho smůla.

Hned v první dopolední jednotce si přivodil zranění lýtkového svalu, který utržil natažení 1. stupně. Rodák z Rosaria tak byl přinucen setrvat v Katalánsku a věnovat se rehabilitačnímu plánu, což od středy také činil. Bylo to ve spolupráci s klubovými fyzioterapeuty.

Včera je pak nahradily Messiho synové Thiago a Mateo. „Pokračuji ve své rekonvalescenci a dnes se dvěma speciálními parťáky,“ připsal dvaatřicetiletý útočník k fotce z útrob tréninkového komplexu Ciutat Esportiva Joan Gamper, kterou umístil na své profily na sociálních sítích.

Zatím se stále neví, jak dlouho bude Messi mimo. Některé zdroje píší o desetidenní absenci, což by znamenalo, že by úvodní ligové kolo nestihl. Je pravdou, že v minulé sezoně odehrál některé zápasy se zraněním a úřadující španělský mistr už nechce toto zbytečně riskovat.

Vše podpořil trenér Ernesto Valverde svým pozápasovým prohlášením před odletem domů, kdy řekl, že je jeho start nepravděpodobný. Připraven by tak teoreticky mohl být na druhé kolo LaLigy Santander, v jehož rámci Barca přivítá v neděli 25. srpna od 21. hodiny doma Betis.


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop