CoolCamp

Luis Suárez je zdráv a nechybí v nominaci na Celtu, stejně jako Umtiti a Dembélé

Luis Suárez je zdráv a nechybí v nominaci na Celtu, stejně jako Umtiti a Dembélé

Pouhé dvě tréninkové jednotky byly na programu před příjezdem výběru z Viga pro barcelonské fotbalisty, kterým se uzdravil Luis Suárez. Na soupisku se pak opět dostal i stoper Samuel Umtiti, Ousmane Dembélé či Sergio Busquets, jenž nedohrál zápas se Slaviou.

Den po remízovém mači proti sešívaným si barcelonistas dopřáli regenerační trénování za účasti Iňakiho Peňi, Ronalda Araúja, Riquiho Puiga a Carlese Péreze z rezervy + Ansua Fatiho z Juvenilu A (týmu do devatenácti let, pozn. přek.).

Ve čtvrtek pak mělo áčko volno a přípravy na utkání proti Celtě, kterou nově vede ex-barcelonista Oscar García, završilo včerejší podvečerní cvičení se začátkem v 18:30 SEČ, jemuž předcházela tiskovka Ernesta Valverdeho. Ta začínala v pět hodin.

Ovšem zpět k tréninku. Na něm se vedle Peňi, Péreze a Fatiho objevil ve hlavní skupině také Luis Suárez, jehož po zápase na Levante trápilo bolavé lýtko. Od doktorů však už dostal zelenou ke startu a proto nechybí ani v osmnáctičlenné nominaci.

Na ní je i Sergio Busquets, jenž měl v úterý zažívací potíže. Vybrán byl znovu i Samuel Umtiti. Francouz letos spíše marodí, než hraje, ale nyní je jeho start více pravděpodobný, než dříve. Ousmane Dembélé je také fit a uvidíme, jak se rozhodne kouč ohledně sestavy.

Mimo hru zůstal Jordi Alba, kterému se obnovilo svalové zranění a také Jean-Clair Todibo, Carles Aleňá a Pérez, u nichž rozhodl názor trenéra. Dodejme, že výkop na Camp Nou je na pořadu dne v 9 hodin večer a následovat bude reprezentační pauza.


Zdroje: fcbarcelona.com, twitter.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fan-Shop