MALCOM SE V BARÇE NECÍTÍ POD TLAKEM

MALCOM SE V BARÇE NECÍTÍ POD TLAKEM

Po vzácném a tentokráte gólovém startu v základu mladý křídelník prozradil, že byl ohledně své role v týmu vždycky klidný.

Malcom po včerejším Clásicu, ve kterém patřil mezi tahouny, popřel, že by se v zápase cítil pod tlakem. Brazilec vyrovnal Vazquezův brzký gól a zajistil tak Barceloně alespoň remízu.

 Po svém příchodu z Bordeaux, jemuž Barcelona zaplatila 42 milionů eur, se Malcom na hřiště dostává jen zřídka. V poháru sice zasáhl do všech pěti zápasů, v La Lize si však zatím připsal pouhý jeden start.

S ohledem na trable Messiho, zranění Dembélého a trápení Coutinha přišel Malcomův povedený výkon právě včas. I přes svůj omezený hrací čas si stojí za tím, že se ve Španělsku cítí dobře.

"Vždycky jsem byl klidný, stejně jako když jsem přišel," vyprávěl Malcom pro deník SPORT.

"Mám kamarády, kteří mi dodávají sebedůvěru, rodinu a agenty, kteří za mě bojují, a také mé spoluhráče. Mám velkou podporu."

"Byl to gól, který nás vrátil zpátky do hry. Na Bernabeu pojedeme sebevědomí."

Brazilský rychlík dále přiznal, že po zápase cítil únavu. "Byl jsem trochu unavený. V poslední době jsem moc nehrál, ale víc si věřím. Budu tvrdě makat na tom, abych se zlepšil a hrál o něco víc."

Výsledek obrázku pro Malcom


Zdroje: goal.com

Diskuze ke článku

 • MarcoFCB
  07.02.2019, 20:31

  Neskutečně sympatický typek. smiley

  • Tarja Senior editor
   07.02.2019, 21:21

   Taky ho žeru, snad se těch šancí dočká. :)


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona