CoolCamp

Marc-André ter Stegen: Doufám, že s námi Messi zůstane hodně let

Marc-André ter Stegen: Doufám, že s námi Messi zůstane hodně let

Celý španělský fotbal žije v průběhu týdne hlavní věcí a to faktem, že Lionel Messi může na konci tohoto ročníku odejít bez kompenzace z Barcelony. K situaci se po Gerardovi Piquém, Josepu Mariovi Bartomeuovi a Argentinci samotném vyjádřil i Marc-André ter Stegen.

Doufám, že s nám Messi zůstane spoustu let. Piqué už řekl, že si vybojoval právo rozhodnout o své budoucnosti a my jsme přesvědčeni, že se v klubu cítí dobře. Chceme, aby zde byli ti nejlepší a on je pro nás klíčový,“ pravil Marc-André ter Stegen před novináři na jedné sponzorské události belgické značky McDavid v obchodě Futbolmania.

Německý gólman pak okomentoval i letní přestupovou telenovelu kolem Neymara Júniora. „Nemůžete nic změnit. Jsem šťastný s týmem, který máme. A jestli jsem si přál jeho příchod? To je obtížná otázka. V Barceloně chceme, abychom měli ty nejlepší hráče.“„Osobně jsem rád, že Rakitič zůstal a myslím si, že klub a fanoušci jsou také šťastní,“ dodával ter Stegen poté.

Na závěr se otřel o citlivé téma týkající se reprezentace. „Pozice náhradníka v národním týmu je pro mě těžkou ranou. Dělám všechno proto, abych hrál v áčku. Neuer si vedl dobře, ale není to pro mě pohodlné.“ Dodejme, že Německo v zářijové reprezentační pauze prohrálo s Nizozemskem 2:4 a vyhrálo nad Severním Irskem 2:0.


Zdroje: fcbarca.com, sport-english.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit