Marcus Thuram v hledáčku Barcelony

Marcus Thuram v hledáčku Barcelony

Marcus Thuram, syn francouzského mistra světa Liliana Thurama, je stále více vyhledáváným hráčem na přestupovém trhu. Nově se o něj začala zajímat také Barcelona.

Tento 23letý hráč si během aktuální sezóny připsal tři góly a pět asistencí v deseti zápasech a patří k nejlepším hráčům Borrusie Mönchengladbach. Díky velmi dobrým výkonům na sebe upoutal pozornost největších evropských klubů. Mimo jiné také dvakrát skóroval proti Realu Madrid v základní skupině Ligy mistrů.

Podle deníku Bild Barcelona začala tohoto hráče také sledovat, jeho cena by se měla pohybovat okolo 30 milionů eur. Kromě Barcy se ale o tohoto hráče zajímají také například Real Madrid, AC Milán a Juventus. Katalánci by ale mohli mít v tomto souboji výhodu, jelikož jeho otec hrál na Camp Nou v letech 2006-2008.  Takto ale lze uvažovat také v případě Juventusu, zde působil dokonce pět let v období 2001-2006 a právě odsud přestupoval do Barcelony.

Tento francouzký mladík vyniká svou rychlostí, tempem a velmi dobrou střelou. Arsène Wenger se dokonce nedávno nechal slyšet, že mu právě Thuram svým pohybem a chytrostí připomíná legendárního Thierryho Henryho. Díky velmi kvalitním výkonům ho dokonce Didier Deschamps povolal do francouzské reprezentace na listopadové reprezentační zápasy. 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 85
2. Real Madrid CF 78
3. Club Atlético de Madrid 70
4. Athletic Club 67
5. Villarreal CF 64
6. Real Betis Balompié 59
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 28
2. Robert Lewandowski 25
3. Ante Budimir 20
4. Ayoze Pérez 18
5. Raphinha 18
17. Ferrán Torres 10
21. Dani Olmo 9
25. Lamine Yamal 8
49. Fermín López 5
59. Pedri 4
Zobrazit celou tabulku

 

Chat