MESSI: SNAŽÍM SE BÝT VÍC TÝMOVÝ HRÁČ, NE TAK SOBECKÝ

MESSI: SNAŽÍM SE BÝT VÍC TÝMOVÝ HRÁČ, NE TAK SOBECKÝ

Dvěma góly do sítě gólmana Chelsea Courtoise se Messi přidal do klubu střelců 100 branek v Lize mistrů, kam už nějakou dobu patří i Cristiano Ronaldo. Fanoušci věří, že Leo dokáže vyrovnat Ronalda, který má momentálně na kontě 117 gólů. 

Stačilo mu na to 123 zápasů, což je vzhledem k prestiže soutěže skvělé číslo. Ve čtvrtfinále s AS Řím může Messi své statistiky ještě zlepšovat, v posledním střetu týmů, který skončil vítězstvím Blaugranas 6:1 dal Leo 2 branky. 

70 % čtenářů španělské verze časopisu Marca si myslí, že Messi rozdíl 17 gólů dorovná. Jedním z argumentů může být, že je mladší nebo že je nejspíš v nejlepší formě v celé kariéře. I přesto zůstává skromný a koncentruje se více na celkový úspěch týmu, než na svou formu a střílení gólů. 

"Dříve jsem se dostal k míči a jel jsem si svou vlastní hru. Teď se snažím hrát více pro tým. Míč jde přes mě častěji a nezkouším zakončovat tak často, jako dřív."

"Už nejsem tak sobecký. Snažím se tvořit hru z jiné pozice. Běhám stejně jako předtím, ale dělám teď věci jinak," řekl Leo v rozhovoru pro americkou televizi. 

 


Zdroje: www.marca.com



Diskuze

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. Villarreal CF 6
2. FC Barcelona 6
3. Real Madrid CF 6
4. Getafe CF 6
5. Athletic Club 6
6. RCD Espanyol de Barcelona 4
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Jorge de Frutos 1
2. Álvaro García 1
3. Isi Palazón 1
4. Casals 1
5. Karl Etta Eyong 1
7. Raphinha 1
8. Ferrán Torres 1
9. Lamine Yamal 1
Zobrazit celou tabulku

 

Chat