CoolCamp

Messi: Valverde má naši plnou důvěru a tato prohra nemá nic společného s Liverpoolem a Římem

Messi: Valverde má naši plnou důvěru a tato prohra nemá nic společného s Liverpoolem a Římem

Velmi netradičně se po závěrečném hvizdu semifinále Supercopy de Espaňa v saúdskoarabské Džiddě vyjádřil k výsledku 2:3 proti Atlétiku Madrid i barcelonský Lionel Messi, jenž se postavil za trenéra a okomentoval kritiku a vyhlídky do budoucna.

Odehráli jsme skvělé utkání a naše pocity byly velmi dobré. Neustále jsme útočili a prohráli jsme díky individuálním chybám. Atlético bylo téměř na lopatkách a za 10 minut otočilo zápas, který jsme měli uzavřít dříve. Nemá to nic společného s Liverpoolem a Římem. Dnes (vyjádření proběhlo ve středu, pozn. přek.) jsme tropili chyby a nemůžeme si dovolit ztrácet lehké míče. Po dobu 80 minut to bylo dobré.

Trenér má naši úplnou důvěru a pracujeme na tom, abychom se zlepšili. Musíme uvažovat nad druhou polovinou ligové soutěže. Jsme lídry a to i přesto, že jsme nehráli nejlépe. Musíme se hodně zlepšit a dneska jsme i přes porážku udělali krok kupředu. Letos se pokusíme pokračovat v tom, co jsme tady předvedli, ale bez chyb, které nás stály hodně. Když prohrajete a nedosáhnete cílů, je kritika normální.

Lidé vidí, že nehrajeme tak, jak by chtěli a tak musíme být ještě více jednotní. Je třeba jít kupředu. Věci jako takové, které se staly dnes, by se dít neměly a je nemožné říct, jestli je to spravedlivé. Ten, kdo se prosadí, vyhrává. My jsme dostali 2 góly a tak si o trofej nezahrajeme. Nehledě na to, co se o ní řeklo, jsme jí chtěli získat. Minulý rok a teď i zápas s Espanyolem jsme nezakončili s dobrými dojmy a tato porážka hodně bolí. Je to velká rána nehledě na formát turnaje.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit