CoolCamp

Modlím se, aby Coutinho zůstal v Barceloně, jelikož je to můj dobrý přítel, řekl po zápase jeden ze tří zpovídaných barcelonistů

Modlím se, aby Coutinho zůstal v Barceloně, jelikož je to můj dobrý přítel, řekl po zápase jeden ze tří zpovídaných barcelonistů

Výsledek 2:1 okomentovali po skončení utkání Barcelony s Neapolí celkem tři hráči prvně jmenovaného celku, kteří vedle samotné hry řešili také možné odchody sebe či svých kolegů.

Luis Suárez

K zápasu:Když jsem opouštěl hřiště, byl jsem unavený. První minuty v předsezoně jsou vždy těžké a k tomu vše komplikuje časový posun. Pokusím se dostat do zápasového rytmu co nejdříve to bude možné před začátkem ligové soutěže.

K Antoinu Griezmannovi:Byl to druhý zápas ve kterém jsme hráli spolu a myslím si, že to je začátek mnoha minut, které spolu odehrajeme v této sezoně. Pořád se musí přizpůsobit barcelonské hře, což není snadné a na začátku to má těžké každý. Je to však chytrý hráč a doufám, že se adaptuje co nejrychleji to půjde.

K možnému příchodu Neymara Júniora:Je to jeden z nejlepších hráčů na světě.

Ke konci kariéry Diega Forlána:Nemůžete srovnávat to, jakým byl hráčem s tím, jakým trenérem se může stát, ačkoliv mu jeho kariéra může samo sebou pomoci. Doufám, že bude tak skvělým trenérem, jako byl hráčem.

Norberto Neto

K zápasu:Cítím se skvěle a dobře jsem se zadaptoval. S hráči hrajícími na této úrovni je vše snazší a jsem šťastný.

K obráncům:Podle mého názoru zahrál Júnior dobře. Nikdy není jednoduché debutovat a obzvláště v barvách takového týmu. K tomu byla Neapol v lepším zápasovém rytmu. Náš tým prokázal velké úsilí a touhu vyhrát.

K atmosféře:Tam, kde přijede Barcelona, vždy dorazí spousta lidí. Je velmi důležité, že máme kolem sebe tolik lidí a užívat si jejich přítomnost je součástí naší práce.

K možnému odchodu Philippa Coutinha:Tohle je téma, o kterém se mi obtížně mluví. Osobně se modlím za to, aby zůstal. Je to můj blízký přítel a úžasná osoba. Rád bych s ním strávil hodně času, ale můj názor zde nic nezmění.

Abel Ruiz

K zápasu:Bylo to kompletní utkání a tým hrál velmi dobře. Osobně mě těší, kolik minut jsem mohl odehrát s prvním týmem.

K akademii:Snili jsme o tomto už od mala. Snažíme se užít hru a využít takovýchto příležitostí. Přijít sem, kde působí nejlepší na světě a hrát na těchto stadionech je něco úžasného. Každý mi pomáhá a chová se ke mě velmi dobře. A totéž platí pro všechny odchovance.

K možnému odchodu Philippa Coutinha:Tohle téma se mě netýká.

K cílům:Rozvíjet se jako hráč a jako člověk, bojovat o mé sny, kterým je hrát za Barcelonu. Nevylučuji hostování do jiného klubu. Chci hrát a užívat si fotbal. To je jedinou věcí, na kterou myslím.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

 • clen_0548 Člen fanklubu
  08.08.2019, 11:26

  no Luisův čas už taky nadešel...

  • Pajinos Senior editor
   08.08.2019, 13:52

   já bych mu dal ještě tenhle rok a pak se uvidí, on to v sobě má a určitě si u nás zaslouží skončit důstojně, za to všechno, co pro nás udělal smileyzměna je však nevyhnutelná no a Griezmann jí vyřeší tak 2-3 roky, jak má ten věkový rozdíl, dle mého teda


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV