CoolCamp

MOURINHO CHVÁLIL BARCELONU A RAKITIČE

MOURINHO CHVÁLIL BARCELONU A RAKITIČE

José Mourinho, bývalý trenér Realu Madrid či naposledy Manchesteru United, komentoval včerejší El Clásico ve studiu beIN Sports a na adresu Barcelony směřoval až nečekanou chválu. Rovněž vyzdvihoval autora rozhodujícího gólu Ivana Rakitiče.

"Barça dnes nehrála fenomenálně, ani tak (v současnosti) nehraje. Je ale solidní, pravděpodobně solidnější než v některých jiných sezonách – ví, jak bránit a být kompaktní. Nepředvádí tak krásný fotbal, na který byli lidé zvyklí, ale vyhrává. A když jdete do čtvrtfinále nebo semifinále Ligy mistrů proti velkým týmům, tohle je jeden z receptů na úspěch. Piqué s Lengletem tvoří skvělý pár před Ter Stegenem, který se sezonu po sezoně zlepšuje."

"Taky chci už dlouho zmínit Rakitiče, který podle mě patří k nejvíce nedoceněným hráčům na světě. V každém ohledu je fantastický. Na pravé straně kompenzuje defenzivní práci za Messiho, naběhá spoustu kilometrů, s míčem hraje jednoduše a efektivně... Takže bych závěrem chtěl podtrhnout právě Rakitiče, protože obvykle mluvíme akorát o velkých jménech. Jestli se musí v něčem zlepšit, je to Instagram a další sociální sítě, jelikož tohle je dnes důležité a on zaostává. Zato na hřišti je velmi dobrý."


Zdroje: sport.es

Diskuze ke článku

 • Creus
  03.03.2019, 16:24

  Podpis, také nechápu ten hate na něj a přání ho prodat, ale kdo sleduje fotbal jen okrajově a nikdy ho nehrál, tak asi nechápe tu jeho pozici na hřišti a to množství práce, které odvede

 • Klokanomet
  03.03.2019, 17:46

  Mourinha nemám rád, ale tady má ve všem pravdu. Docela překvapil, kluk jeden vopálenej:O

 • Messi the Genius "10"!
  03.03.2019, 18:57

  taky me prekvapil

 • Biscuit
  03.03.2019, 19:17

  Podle mě tím sleduje jen vlastní reklamu,nemá ted nikde angažmá tak se chtěl připomenout ...ale nemluví z cesty

 • Jirka
  04.03.2019, 11:10

  S Rakitičem plně souhlasím. Statistiky neznám ale myslím, že toho odmaká nejvíc z týmu. Občas by potřeboval odpočinek ale stejně si myslím, že je jeden z nejlepších v týmu


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
DigiTV