Už to vypadalo, že se Barcelona po dlouhém dvouročním vyhnanství vrátí zpět na svůj stadion Spotify Camp Nou. Nakonec je ale opět vše jinak!
Katalánský klub dlouho mlčel. Zápas s Valencií se hraje tuto neděli od 21 hodin a fanoušci a pernamentkáři ještě včera ráno vůbec netušili, kde se bude hrát a jak to bude s prodejem lístků.
V úterý v podvečer se konečně objevily důležité informace. Žádný Camp Nou, zápas se odehraje na Stadionu Johana Cruyffa, kde své domácí zápasy hraje béčko a ženský tým. Stadion na druhé straně města s kapacitou pouhopouhých 6 tisíc míst tak bude domácím stadionem Barçy pro toto utkání.
Další ligový zápas Barcelona hraje také doma, za týden v neděli s Getafe. Jestli se stihne připravit Camp Nou a nebo se budou hledat jiné alternativy jako je Olympijský stadion nebo snad dokonce stánek našeho městského rivala RCD Espanyolu je stále záhadou.
Zatím to vypadá, že bude dřív hotová Sagrada Familia.
10.09.2025, 18:30