PACO ODCESTOVAL DO DORTMUNDU

PACO ODCESTOVAL DO DORTMUNDU

Paco Alcácer dostal povolení od Barcelony a odcestoval do Německa, aby podstoupil zdravotní prohlídku před svým přestupem do Borussie.

Přestup španělského útočníka je na spadnutí a dnes by již mělo být vše oficiálně oznámeno. Čeká se jen na lékařskou prohlídku. Barcelona se s německým klubem dohodla na ročním hostování s možností budoucího odkupu. Borussia za hostování zaplatí 2,2 milionů eur a zároveň pokryje celý hráčův plat.

Alcácerovou první volbou byl Betis, nicméně nabídka Borussie Dortmund se mu zalíbila, protože mu mimo jiné umožní nadále hrát Ligu mistrů. Zahrát si Bundesligu bere jako výzvu a trenér Lucien Favre na něj hodně sází.

Tato operace se velmi podobá hostování Andrého Gomese - ten šel na rok do Evertonu za 2,25 milionů eur a anglický klub rovněž pokryje celý jeho plat. Chybí akorát opce na trvalý přestup, klub nejspíš věří, že Gomes se v Premier League rozehraje a případný prodej by řešil až příští léto.

Přehled letošních příchodů a odchodů

Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

 • karlos
  28.08.2018, 09:54

  Konečně maj naše přestupy hlavu a patu.132 utratit a 136,7 získat.Navíc jsme se zbavili několika velikých platů.smileysmiley

  • Tarja Senior editor
   28.08.2018, 12:36

   Taky mi přijde, že jsme se v přestupové politice dost zlepšili, snad to tak zůstane i nadále. :)

   • vikinecek
    28.08.2018, 14:59

    No, ako sa to vezme, napr. takého Gomésa sa nepodarilo zpeňažiť, síce chápem, že je šanca, že naberie formu a jeho cena pojde hore ( keďže teraz by sme asi na ňom dosť stratili ).

 • The_DoctoR
  28.08.2018, 15:28

  Kde je psáno že si cinane Paulinha za 50 míčů koupi? Můžeme ho mít zpět s nulou...

 • Riky Člen fanklubu
  28.08.2018, 15:45

  tak paco prijat :) snad uplatni opci :)


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona