Pedri: Bod je pro mě zklamáním

Pedri: Bod je pro mě zklamáním

Po zápase na hřišti Espanyolu hovořil také střelec první branky Pedri. Španělský záložník již ve druhé minutě otevřel skóre po přesném centru Jordiho Alby. Domácí však po dvou brankách utkání otočili a zisk alespoň jednoho bodu zajistil střídající Luuk de Jong.

"Pro mě je bod z tohoto zápasu zklamáním," řekl na úvod.

Oba týmy dohrávali zápas v deseti. V nastavení viděli po šarvátce červenou kartu Melamed a Piqué:

"V derby se hraje vždy na sto procent, ale do komentování červených karet se nebudu plést."

Pedri nechtěl hovořit o šancích na titul v LaLize:

"Musíme jen vyhrávat a dívat se v tabulce nahoru. To je vše, co můžeme udělat," uzavřel střelec první branky.


Zdroje: www.sport.es



Diskuze

Ať se nestydí okomentovat červené karty. Jen ať je klidně komentuje! smiley Piqué by zasloužil pár facek! V jeho věku a s jeho zkušenostma takhle dětinsky oplácet a strkat se...
Remka zklamání, ale Pedri celkem dobrej. Umí sice líp, i tak se ale nemá za co stydět.

14.02.2022, 16:51

No tak nemal brzdit utok a mal nahravat pohotovo do volneho priestoru, nie zo seba robit primadonu na sposob neskoreho Messiho.

14.02.2022, 19:43

Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit

Klubové novinky

Zobrazit více

Tabulka LaLigy

1. FC Barcelona 94
2. Real Madrid CF 86
3. Villarreal CF 72
4. Club Atlético de Madrid 69
5. Real Betis Balompié 60
6. RC Celta de Vigo 54
Zobrazit celou tabulku

Ligoví střelci

1. Kylian Mbappé 25
2. Vedat Muriqi 23
3. Ante Budimir 17
4. Ferrán Torres 16
5. Vinicius Junior 16
6. Lamine Yamal 16
10. Robert Lewandowski 14
Zobrazit celou tabulku

 

Chat