PIQUÉ KRITIZOVAL TRÁVNÍK, RAKITIC ZŮSTÁVÁ

PIQUÉ KRITIZOVAL TRÁVNÍK, RAKITIC ZŮSTÁVÁ

K zápasu měli co říct i hráči, kteří povětšinou kritizovali trávník, Ivan Rakitic však mluvil hlavně o své budoucnosti.

Gerard Piqué označil stav trávníku za ostudu a skandál, riskovalo se podle něj především zranění hráčů. "Než budeme náš produkt vyvážet mimo Španělsko, bylo by dobré podívat se nejprve na to, co máme tady. Chtějí po hráčích, aby hráli ve Spojených státech, ale stav trávníku byl ostudný. Hráči riskovali, že se zraní. Je to žalostné a doufám, že se to prošetří."

Vytáhlý stoper se vyjádřil také k VARu. "VAR na konci potvrdil, že gól neměl platit. Pomezní zvedl praporek a VAR to potvrdil."

Výsledek obrázku pro Valladolid pitch

 Z trávníku nebyl nadšený ani Sergio Busquets. "Na takovém hřišti bylo opravdu těžké hrát. Je k pláči, že nejlepší liga na světě se hraje v takových podmínkách. Některé části vypadaly spíš jako pláž."

"Je neuvěřitelné, že nikdo z La Ligy neměl potřebu přijít a zkontrolovat trávník. Na tomhle prostě nemůžete hrát, ale podmínky byly stejné pro oba týmy."

"Valladolid nám to ztěžoval. Měli jsme problémy, to si musíme přiznat. V první půli jsme dominovali a byli jsme trpěliví. Nicméně druhá půle byla víc nahoru-dolů a my jsme trpěli, protože za stavu 0:1 nás zatlačili."

"Jejich gól naštěstí neplatil. VAR je ve fotbale to nejspravedlivější. Někdy je to ve váš prospěch, jindy zase ve prospěch soupeře."

"La Ligu jsme začali dobře, máme šest bodů. Takhle v tom musíme pokračovat."

Výsledek obrázku pro busquets valladolid

 A konečně Ivan Rakitic nemluvil ani tak o zápase, jako o své budoucnosti. Přišla samozřejmě otázka na nabídku od PSG. "Objevily se nabídky, které bylo potřeba prostudovat a zhodnotit, ale hrát za Barçu je nejvíc. Zůstávám," potvrdil chorvatský reprezentant a přiznal, že rodina v jeho rozhodování hrála klíčovou roli. "V Barceloně jsme opravdu šťastní."

I přes obrovskou nabídku od Francouzů Rakitic opět potvrdil oddanost klubu, když řekl: "Nikdo mi nemůže nabídnout to, co mám tady. Jsem v nejlepším klubu na světě."

Za jeho setrvání bojuje i Ernesto Valverde, který to svými slovy potvrdil na páteční konferenci, což Chorvat samozřejmě ocenil. "Velmi si vážím toho, co trenér řekl."

Související obrázek


Zdroje: sport-english.com

Diskuze ke článku

 • René Tipér
  26.08.2018, 13:03

  Ivan smileysmileysmiley

 • JoeCV Člen fanklubu (neaktivní)
  26.08.2018, 14:20

  To už za mých mladých let, když jsme hráli kopanou na škváře, to byly lepší podmínky, nežli v jakých hrála včera naše Barça! Terén příšernej, Sua včera založil nad gól smiley ale jinak je to zatím totální želé.. gól soupeře správně neuznán! U našeho neuznaného taky lehký offside. Messi se včera trápil (o terénu viz výše)! Dle mého včera jasně nejlepší Albič! Trojúhelník Coutinho, Dembele a Busquets v pohodě! Zatím paráda, máme plný počet a to je to nejdůležitější! Na takovém terénu ale už nikdy, radši přijet hrát na hřiště okresního klubu... Visca el Barça!

 • Zaldua
  26.08.2018, 22:22

  1. Trávník byl opravdu špatný, hlavně, že se nikdo nezranil.
  2. VAR ukazuje, že v klíčových momentech má smysl.
  3. Za Rakitiče jsem opravdu rád.

  Jinak první poločas výborný, chtělo to ale využít neproměněných šancí.
  Visca el Barça!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit
Fanklubový eshop FC Barcelona