CoolCamp

Podle Suáreze nenese Valverde za porážku v superpoháru žádnou vinu, u Griezmanna rozhodly individuální chyby

Podle Suáreze nenese Valverde za porážku v superpoháru žádnou vinu, u Griezmanna rozhodly individuální chyby

Kromě Lionela Messiho se z řad barcelonských hráčů objevili po závěrečném hvizdu semifinálového klání španělské Supercopy v mixážní zóně i jeho dva kolegové z útočné linie, tudíž Luis Suárez a Antoine Griezmann. Ti se shodli, že za prohru 2:3 s Atlétikem nemůže trenér, nýbrž prakticky oni sami.

Luis Suárez

Tohle není situace hráčů nebo celého klubu, nicméně trenér nenese žádnou vinu. To my jsme se dopustili chyb a pokud v takových utkáních nějaké uděláte, draze za ně zaplatíte. Ať už vyhráváme či prohráváme, býváme sebekritičtí. Musíme se z těch chyb poučit a zápasy musí být v našem podání lepší.

Rozhodnutí videa měly vliv na naší morálku a takové akce lze zhlédnout pouze na opakovaných záběrech. Pomezní rozhodčí je pouze člověk a může se mýlit. Jestřábí oko je zapotřebí a musí se na to zvyknout. Začátek jsme kontrolovali a pak umožnili soupeřům hrát na brejky.

Antoine Griezmann

Nevím, co rozhodlo o naší prohře. Možná za to mohou naše chyby, jako například má přihrávka Umtitimu. Soupeři měli na konci zápasu více sil ve svých nohách a všechno nás stálo více. Potřebujeme se na ten zápas podívat znovu, zapracovat a zlepšit hru. Pokud tohle uděláme, můžeme být opět na vrcholu.

O porážce nebo vítězství v lize či Lize mistrů rozhodují maličkosti. Musíme více makat. Video je tam od toho, aby pomáhalo, což někdy dělá a jindy dojde na takové situace. Tak to prostě je. Ve finále si zahrají týmy, které vyhrály semifinále.


Zdroje: fcbarca.com

Diskuze ke článku

Žádné diskuzní příspěvky. Buďte první!


Přidat komentář

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit